Polícia počula starší manželský pár nariekať a tak im uvarili večeru a ostali za porozprávať

1727

Minulý utorok v Ríme susedia nahlásili starší manželský pár kvôli neutíchajúcemu plaču z ich bytu. Keď polícia vtrhla do bytu nenašla však domáce násilie alebo zlodejov, ktorí by ohrozovali páru život. Našli niečo z čoho zabolí srdce aj toho menej empatického človeka. 84 ročná Jole a jej 94 ročný manžel Michele plakali pretože sa cítili neskutočne osamelí . Jole najskôr rozrušili televízne noviny a keď videla koľko nenávisti je vo svete neudržala sa a začala silno nariekať.

 

1

 

Policajti im pripravili špagety s parmezánom a maslo a ostali počúvať fascinujúce príbehy zo života páru, ktorý je spolu neuveriteľných 70 rokov.

 

2

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre