Ponuka aká sa ťažko odmieta – boháč z Japonska hľadá svoju životnú partnerku, ktorá by s ním odletela na Mesiac

965

Znie to ako dej sci-fi filmu, ale nie je. Japonský miliardár Yusaku Maezawa si reálne hľadá nejakú skutočne špeciálnu ženu, ktorá by bola ochotná sa k nemu pripojiť a vydať na vesmírnu cestu okolo Mesiaca.

Po nedávnom rozchode so svojou priateľkou začal módny magnát s online výzvou pre novú životnú partnerku, ktorá by ho bola ochotná sprevádzať na prvom turistickom lete so spoločnosťou SpaceX, ktorý sa predbežne plánuje na rok 2023. „Pretože sa na mňa pomaly začínajú vliecť pocity osamelosti a prázdnoty, myslím na jednu vec: naďalej milovať jednu ženu,“ napísal tento 44-ročný boháč. „Chcem si nájsť životnú partnerku. A s touto mojou budúcou partnerkou chcem vykričať našu lásku a popriať svetový mier zo samotného vesmíru,“ dodal.

Podľa spoločnosti Forbes má Maezawa, ktorý založil populárnu japonskú online nákupnú stránku Zozotown, majetok v odhadovanej hodnote 2 miliardy dolárov. Je tiež často označovaný za vzácnu a najmä výstrednú postavu medzi zvyčajne konzervatívnymi japonskými podnikateľmi. Uchádzačiek bude zrejme veľa, no tento muž hľadá niekoho skutočne špeciálneho.

View this post on Instagram

Kyoto

A post shared by 前澤友作 Yusaku Maezawa (MZ) (@yusaku2020) on

Maezawa na svojom webovom sídle uviedol, že si myslí, že tento výlet bude dobrou príležitosťou veriť tomu, že sa skutočne dá milovať jednu ženu. Podľa podmienok uvedených na webovej stránke musia byť žiadateľmi slobodné ženy vo veku 20 rokov a viac, s jasnou osobnosťou a vždy pozitívne naladené. Dôležité je tiež to, aby mali záujem ísť s ním do vesmíru a záležalo im na svetovom mieri. Uchádzačky majú vo svojej žiadosti poskytnúť svoju výšku, zamestnanie, záľuby, špeciálne zručnosti a nemali by zabudnúť ani na fotografiu seba samých. Prihlášky možno posielať do 17. januára, pričom konečné rozhodnutie má Maezawa naplánované na koniec marca.

 

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre