Ponuka spiatočnej letenky do Dubaja, teraz už za 165€!

387

Ak sa vám zažiada okúsiť túto ázijskú krajinu, mali by ste zbystriť pozornosť. Práve v týchto dňoch sú v ponuka veľmi výhodné ceny leteniek do krajiny luxusu.

dubai fotografia
Photo by RiskPlayWin

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky len za cenu 165€! Poletíte však z letiska v Krakowe priamo do Dubaja. Prepravu zabezpečuje letecká spoločnosť flydubai.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 6.11. – 13.11.2018. Viac na stránke flydubai.

Batožina:

V tejto cene letenky si môžete zobrať príručnú batožinu do 7 kg. Ak však chcete aj podpalubnú batožinu s hmotnosťou max. do 20 kg, musíte si priplatiť.

O Dubaji:

– Dubaj má viac ako 70 moderných nákupných centier. Najznámejšie je Dubai Mall, ktoré je aj najväčším obchodným centrom na svete. Nájdete v ňom aj vodopád, klzisko alebo zábavné parky.

– Navštívte Burj Khalifa – najvyššiu budovu na svete. Nenechajte si ujsť návštevu vyhliadkovej plošiny na 124. poschodí a ohromujúci panoramatický výhľad.

dubai burj khalifa fotografia
Foto od akasped

– Krajina je dosť rozmanitá. Mesto totiž leží priamo v Arabskej púšti a zároveň tam nájdete aj 15 km pláží. Stačí si iba vybrať.

– Stravovanie v arabských či indických reštauráciách je lacné a veľmi chutné. Večera vo dvojici vás vyjde aj na 20€. Voda či šaláty bývajú zadarmo.

– Wild Wadi Waterpark – jeden z najmodernejším vodných parkov z 24 vodnými dráhami, umelým vlnobitím a ďalšími atrakciami. Nachádza sa v blízkosti Burj Al-Arab. Pre ľudí hľadajúcich dobrodružstvo a adrenalín je to dokonalé miesto.

dubai burj khalifa fotografia
Foto od Michael Gaylard

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre