BLACK FRIDAY – veľký výpredaj leteniek do všetkých kútov sveta už od 10€!

464

BLACK FRIDAY pokračuje a pokračuje aj medzi leteckými spoločnosťami. Tie nezaostávajú a cestovateľom sa snažia ponúknuť tie najlepšie ceny leteniek v roku. Absolútny výpredaj mimoriadnych leteniek je tu a vy musíte byť pritom! Nezmeškajte ho.

A destinácie? Vyberte si ich z akéhokoľvek kontinentu!

 

Čo sa týka leteckých spoločností, tie sú veľmi rôznorodé, no všetko sú to veľmi spoľahlivé spoločnosti. V rámci Európy budete lietať Ryanairom, do ostatných kontinentov už aj inými, väčšími a luxusnejšími aerolinkami. Je to na vás, stačí si vybrať tú správnu ponuku, ktorá sa vám najviac hodí.

Európske mestá už od 10€! Viac ponúk nájdete po kliknutí na odkaz:

 

Do Ameriky odletíte aj za menej ako 300€! Takéto ceny za veľkú mláku sú tu naozaj len párkrát do roka. Nezmeškajte ich, odkaz tu:

 

Ázia je na dosah dokonca už od 19€! Všetky ponuky nájdete tu:

 

Alebo sa vám zažiadala Afrika? Ak áno, tak neváhajte. Ceny sú na veľmi nízkej úrovni. Letenku kúpite aj za šialených 16€! Nech sa páči:

 

V ponuke nechýba dokonca ani Austrália. Do krajiny protinožcov odletíte za letenky, ktoré vás vyjdú na cca 7 stoviek €. Viac tu:

 

 

 

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre