Práca tohto umelca za použitia obyčajnej ceruzky je absolútne dychberúca

1103

Ivan Kobilšek je jedným z tých chlapíkov, ktorým stačí obyčajná ceruzka na to, aby vytvorili neskutočné divy na plátne. Vytvára dokonalé obrazy, resp. najmä portréty, ktoré vás ohúria. Prezývajú ho aj ako „pencil guy“, čiže ceruzkový chlapík.

Jeho realistické diela sú prepracované do posledného detailu. Tvoriť len za pomoci obyčajnej ceruzky a takto veľkolepo si vyžaduje obrovské množstvo talentu, ale aj tvrdej práce. Skrátka. Ivan dostal dar od Boha a takto ho dokáže zúžitkovať.

Tak, pozrite sa na jeho prácu a posúďte sami:

1 66

2 64

3 59

Vo svojom repertoári má aj množstvo známych mien, ktoré netreba zvlášť predstavovať:

4 57

5 47

6 44

7 35

8 29

9 23

10 19

11 19

12 18

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

 

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.