Pracovník na stavbe potešil deti v nemocnici zaujímavou hrou

1418

Šikovný pracovník na stavbe menom Jason Haney si povedal, že by bolo pekné urobiť niečo pre deti v nemocnici, ktorá bola hneď oproti stavbe, kde pracoval. Tak prišiel na tento skvelý nápad.

Jason za pomoci svojej dcéry vytvoril 2,5 metrov vysokú postavu Walda zo známej hry pre deti „Where’s Waldo“ (Kde je Waldo) a každý deň ho skril na iné miesto na stavenisku. Deti tak mohli z okien nemocnice hľadať Walda. Vždy keď ho upozornili, že deti Walda našli, vzal ho a premiestnil na iné miesto a deti ho hľadali znova.

Vytvoril dokonca aj Facebook skupinu, kde deti mohli prispievať, ak ho nášli. Po úspechu s Waldom teraz Jason so svojou dcérou pripravujú minionov pre ich ďalší projekt.

waldo1

 

waldo2

 

waldo3

 

waldo4

 

waldo5

 

waldo6

 

waldo7

 

waldo8

 

zdroj: Facebook

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre