Pred 10 rokmi odišiel z domu a už ho nik nevidel. Telo mladíka nedávno našli za mrazničkou v supermarkete

17400

Mladý, iba 25-ročný muž zmizol ešte v roku 2009. Odišiel z domu počas tuhej zimy zrejme pod vplyvom liekov a nik netušil, kde sa mohol vypariť. Dnes je tento prípad odhalený. Jeho telo sa totiž našlo v supermarkete, v ktorom predtým pracoval.

Americké úrady potvrdili, že telo nájdené za mrazničkou v miestnom supermarkete je skutočne telo chlapca menom Larryho Ely Murillo-Moncady. Oddelenie vyšetrovania trestných činov v Iowe spolu s policajným oddelením rady Bluffs oznámilo túto informáciu potom, ako sa ho podarilo identifikovať podľa DNA. Mal na sebe aj oblečenie, ktoré zodpovedalo opisu oblečenia v čase, keď zmizol. Rodičia jeho zmiznutie ohlásili polícii a tvrdili, že odišiel z domu, pretože bol veľmi rozrušený. Vyšetrovateľom tiež povedali, že konal veľmi iracionálne, a to pravdepodobne kvôli liekom, ktoré užíval.

Polícia tvrdí, že muž padol do približne polmetrovej medzery, ktorá bola medzi mrazničkou a stenou supermarketu No Frills. Bývalí zamestnanci tvrdia, že bolo bežné, že pracovníci sa v skladovacom priestore často pohybovali okolo mrazničiek a trávili tam dosť veľa času. Avšak, tento chlapec v čase zmiznutia pracovať nemal. Vyšetrovatelia sa domnievajú, že vyliezol na mrazničku, kde si chcel zrejme na chvíľu oddýchnuť alebo iba posedieť. Navyše, v čase keď z domu utiekol, bolo veľmi zlé počasie a on bol oblečený naľahko. „V tom čase bola snehová búrka. Odišiel bez topánok, ponožiek, kľúčov aj auta,“ povedal jeho otec.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

1 Komentár
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Pseudonym
26. júla 2019 15:35

To v tom markete 10 let neměli inventuru a neuklízeli? :D