Premena bezdomovca na upraveného chlapa ho dojala k slzám a dodala znova chuť do života

419

Keď tomuto bezdomovcovi miestny salón ponúkol premenu, nebolo to len o vizuálnej premen ale zároveň dostal znova chuť do života. Pomocou nožníc, farby na vlasy a nového oblečenia sa Jose Antonio zmenil z špinavého a otrhaného bezdomovca z ulice na dobre vyzerajúceho hipstera.

BoredPanda

Keď sa po premene uvidel mal problém spoznať sám seba. Jose žije na ulici v Palme už 25 rokov. Majiteľ miestneho salónu La Salvajeria, Salva Garcia, pozval Joseho aby k nemu prišiel a zadarmo sa nechal upraviť. Keď ho postavil pred zrkadlo a ukázal mu jeho hustý hnedý strih a pekne upravenú bradu, do očí sa mu vtlačili slzy.

Naplnený radosťou Jose vyrazil do ulíc. Miestni, ktorí ho poznali ho teraz vlastne vôbec nespoznali a keď sa im predstavil, boli v šoku. Zbieral samé komplimenty. Po tom ako sa video o jeho premene dostalo do miestnej televízie, neznáma firma mu poskytla finančnú pomoc a už nie je na ulici. „Nezmenilo mi to iba výzor, zmenil sa mi celý život„, povedal reportérom.

 

BoredPanda
BoredPanda

 

BoredPanda
BoredPanda

 

BoredPanda

BoredPanda

 

BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda

 

Video z premeny:

El espiritu de la plaza

Todos tenemos una historia.. y esta es una de esas que vale la pena contar.Hoy la salvajería cumple 3 años, y queremos compartir con vosotros nuestro proyecto más personal.nuestro resumen de estos 3 años es; el rodearte de buenas personas te hace feliz!

Zveřejnil(a) La Salvajería dne Pondělí 13. března 2017

 

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre