Keď tomuto bezdomovcovi miestny salón ponúkol premenu, nebolo to len o vizuálnej premen ale zároveň dostal znova chuť do života. Pomocou nožníc, farby na vlasy a nového oblečenia sa Jose Antonio zmenil z špinavého a otrhaného bezdomovca z ulice na dobre vyzerajúceho hipstera.

BoredPanda

Keď sa po premene uvidel mal problém spoznať sám seba. Jose žije na ulici v Palme už 25 rokov. Majiteľ miestneho salónu La Salvajeria, Salva Garcia, pozval Joseho aby k nemu prišiel a zadarmo sa nechal upraviť. Keď ho postavil pred zrkadlo a ukázal mu jeho hustý hnedý strih a pekne upravenú bradu, do očí sa mu vtlačili slzy.

Naplnený radosťou Jose vyrazil do ulíc. Miestni, ktorí ho poznali ho teraz vlastne vôbec nespoznali a keď sa im predstavil, boli v šoku. Zbieral samé komplimenty. Po tom ako sa video o jeho premene dostalo do miestnej televízie, neznáma firma mu poskytla finančnú pomoc a už nie je na ulici. “Nezmenilo mi to iba výzor, zmenil sa mi celý život“, povedal reportérom.

 

BoredPanda
BoredPanda

 

BoredPanda
BoredPanda

 

BoredPanda

BoredPanda

 

BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda

 

Video z premeny:

El espiritu de la plaza

Todos tenemos una historia.. y esta es una de esas que vale la pena contar.Hoy la salvajería cumple 3 años, y queremos compartir con vosotros nuestro proyecto más personal.nuestro resumen de estos 3 años es; el rodearte de buenas personas te hace feliz!

Posted by La Salvajería on Monday, March 13, 2017

 

zdroj

Zanechať komentár

Možnosť pridať prvý komentár

Upozorniť
avatar
wpDiscuz