Prešiel na bicykli takmer 10 000 km, aby sa opäť stretol s vysnenou ženou. Sú spolu 40 rokov a majú dve deti

465

Pred viac ako 40 rokmi začal medzi indickým umelcom a mladou Švédkou krásny milostný príbeh. A po rôznych prekonaných prekážkach, je tento pár stále spolu.

Pradyumna Kumar Mahanandia sa narodil vo malej indickej dedine v roku 1949. Podľa proroctva, ktoré povedal astrológ po jeho narodení, mal si Kumar v budúcnosti vziať hudobníčku z ďalekej krajiny, ktorá sa narodila pod znamením Býka a vlastní les. „Silne som veril v proroctvo a teraz je jasné, že všetko na tejto planéte je dopredu určené,“ povedal Kumar pre National Geographic.

Muž si veľmi jasne pamätá na deň, kedy sa proroctvo stalo skutočnosťou. Krásny príbeh sa začal 17. decembra 1975. Vtedy bol Kumar pouličným umelcom. Krásna blondína s modrými očami, menom Charlotte von Schedvinová, ho požiadala, aby nakreslil jej portrét. „Keď sa objavila pred mojím stojanom, cítil som sa, akoby som sa vznášal. Slová nie sú postačujúce na to, aby vyjadrili ten pocit. Jej oči boli také modré, veľké a okrúhle, že som cítil, ako keby boli röntgenové!“ Nervózny mladý muž nemohol správne nakresliť ženu jeho snov, a tak požiadal Charlottu, aby sa vrátila ďalší deň. „Nakoniec prišla ešte trikrát a urobil som tri portréty,“ povedal. „Po druhej návšteve som cítil, že ona je tá pravá!“

Ukázalo sa, že tajomná cudzinka sa narodila pod znamením Býka, vlastní les a hrá na flautu, tak, ako predpovedalo proroctvo. „Budeš mojou ženou. Boli sme predurčení na to, aby sme sa stretli,“ povedal jej Kumar.

Charlotte, ktorá mala v tom čase 19 rokov, sa toho vôbec nezľakla a rozhodla sa dať mladému mužovi šancu. Pár strávil spolu 3 týždne predtým, ako sa Charlotta vrátila domov do Švédska.

Láska sa tak mohla skončiť, no mladý a odhodlaný Kumar sa rozhodol, že to nenechá len tak. Po roku a pol predal všetko, čo mal a kúpil si bicykel. S veľmi málo peniazmi a s pomocou niekoľkých dobrých ľudí, sa Kumarovi podarilo precestovať neuveriteľných 9 660 km, aby našiel Charlottu. „Najväčšou prekážkou boli moje myšlienky, moje pochybnosti,“ povedal. Nakoniec sa vzali a tvoria pár už 40 rokov. Majú spolu dve deti a ich láska je rovnako silná, ako kedykoľvek predtým.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre