Ak chcete prestať priťahovať toxických mužov do svojho živote, musíte prestať robiť týchto 6 vecí

1545

Každý z nás sa od malička pohybuje v nejakom danom prostredí. Postupom času sa to prostredie mení, menia sa ľudia okolo nás a tým sa formujeme. Akých ľudí v živote spoznáme, takým smerom sa väčšinou uberáme. Či už niekoho poznáme v negatívnom slova zmysle alebo pozitívne, všetci títo ľudia vám vytvorili skúsenosti, na základe ktorých sa potom správate k iným a dokonca sa možno aj rozhodujete, kto vám sedí alebo nie.

Okrem toho má človek svoju vlastnú chémiu a vyžarovanie. Tieto skúsenosti v kombinácii s vyžarovaním potom priťahujú do vášho života ďalších ľudí. A aj preto si priťahujete do života veľmi toxických mužov. Pokiaľ nechcete, aby to tak bolo, prestaňte robiť týchto zopár vecí. Kombináciu vyžarovania a skúseností ovplyvniť nemôžete. Môžete však ovplyvniť svoje správanie.

Priťahujú vás tí tajomní, temní muži s pofidernou minulosťou

3 90
Zdroj: canva

Veríte, že keď sa dáte dokopy s takým chlapom, môžete ho zmeniť aj zachrániť. Máte to proste v sebe. Je to ako „zachrániť šteniatko“, lebo máte dobré srdce. On je pre vás nehorázne sexi a veríte, že pod vaším vplyvom, už nebude temný, iba zostane sexi a budete žiť šťastne až do smrti. Potom sa však ocitnete zase v tom istom kolotoči, kde vy trpíte, plačete, prosíte ho a on vás ma jednoducho na háku. Takže prestaňte s naivnými predstavami, že zmeníte niekoho, kto sa zmeniť nechce alebo nedá. Radšej zachráňte to šteniatko. Odvďačí sa vám tisíc násobne viac.

Tajne máte radi, keď je na vás trocha zlý

4 62
Zdroj: canva

Je to ako droga. Keď je na vás trocha zlý, pripadáte si ako z filmu, ako z vašich najtajnejších predstáv. Potom však príde realita. Už totiž nie je iba trošku zlý. Je úplne odporný a neznesiteľný. Vaša naivná predstava sa tak končí. A zase iba trpíte. Takže sa preberte a keď na vás bude vrieskať alebo sa k vám správať ako k poslednej handre, nie je to z lásky.

Nezaujímajú vás milí a dobrí chlapi

5 70
Zdroj: canva

Keby bolo v miestnosti 15 nádherných, vyšportovaných, usmievavých a milých mužov, vy si aj tak vyberiete toho temného „lúzra“ s mikinou cez hlavu, ktorý sedí v kúte a vyhýba sa spoločnosti. Pre vás sú dobrí chlapi jednoducho nudní, minimálne máte taký predsudok. Preto ste nikdy so žiadnym nechodila, ani ste nemala záujem o chodenie. Neviete, o čo všetko prichádzate. Zabudnite konečne na nebezpečných drsňákov, ktorí vám zlomia srdce a dajte šancu niekomu, kto za to stojí.

Ďalšia vaša špecialita sú muži čerstvo po rozchode

6 50
Zdroj: canva

Hneď po temných a tajomných krásavcoch, radi zachraňujete aj mužov tesne po rozchode. Chápeme. Nemôžete za to. Je to vo vás. Vždy sa jednoducho zaľúbite do mužov, ktorým chcete pomôcť a pretvoriť ich na svoj obraz. Krutá pravda je však, že sa vám to nikdy nepodarí a zase raz iba skončíte v slzách. Nevieme sa rozhodnúť, ktorý z nich je horší. Ani s jeden vám nezabezpečí krásny a zdravý vzťah. Na to zabudnite. Vzdajte sa prosím čerstvo rozídených chlapov, kým vás tieto vzťahy úplne nezničia.

Často sa rozchádzate s mužmi bezdôvodne

7 49
Zdroj: canva

Vaše skúsenosti a katastrofálne vzťahy, vás vyformovali do istej formy. Jedna z vecí je, že musíte mať vždy pravdu. Keď to tak nie je, jednoducho veci ukončíte. Keď vám niekto protirečí alebo vznikne problém, namiesto toho, aby ste to vydiskutovali, radšej zo vzťahu „zdrhnete“ ako zbabelec. Nedokážete to riešiť. Je pre vás jednoduchšie sa na všetko vykašlať. Je to veľmi toxický a začarovaný kruh, v ktorom sa nachádzate zakaždým. Musíte byť z toho naozaj unavená.

Môžete sa aj zblázniť, pokiaľ veci nie sú po vašom

8 22
Zdroj: canva

Keď veci nejdú podľa vašich predstáv, budete samozrejme viniť iných ľudí. Budete viniť svojho partnera. To je toxicita, čo je vo vás a iba rastie. Každým pokazeným vzťahom, každým zlomeným srdcom. Je naozaj načase sa zamyslieť, kam vaše životné rozhodnutia a správanie smeruje. Skúste sa dať dokopy a nájsť si normálneho chlapa, ktorý to s vami vydrží a pomôže vám.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.