Priateľke kúpil dovolenku a zásnubný prsteň za 10 000 dolárov, tá sa však s ním rozišla a on prsteň hodil do oceánu

9673

Rozchody nie sú ničím príjemným. Niektorí ich prežijú vcelku dobre, iní zas práve naopak. Ešte horšie však je, keď ide o drahé darčeky, ktoré potom sú jednému z páru alebo obidvom na nič. Viete si však predstaviť situáciu, že kúpite svojej partnerke drahý zásnubný prsteň i dovolenku a ona vám povie, že sa s vami rozchádza? Ak by nešlo o nejakú veľkú čiastku, bolo by to v poriadku, no tento prípad je trochu iný.

Foto od youtube

Elektrikár Brendan Beasley sa rozhodol, že najlepším spôsobom, ako sa zbaviť všetkých spojení s jeho bývalou priateľkou bolo vyhodiť drahý zásnubný prsteň z útesu na mieste, kde ju plánoval požiadať o ruku. Prsteň, ktorý kúpil za celých 5 000 dolárov leží teraz na dne oceánu. Brendan zo Sydney tajne zorganizoval výlet so svojou bývalou priateľkou do Grécka. Ako destináciu vybral Santorini čo ho stálo ďalších 5 000 dolárov. Stalo sa však niečo, čo nečakal. „Po troch rokoch vzťahu a bez dôvodu … skončila so mnou,“ povedal.

Brendan povedal, že rozchod bol dosť brutálny, ale keď utratil toľko peňazí, rozhodol sa, že na dovolenku pôjde. „O mojom pláne nevedela nič. Nechcel som jej však povedať, že som kúpil dovolenku a prsteň, pretože by sa pravdepodobne ku mne vrátila a po tom všetkom som to nechcel. Takže dva dni pred začiatkom pobytu som jej o tom povedal, kúpu prsteňa som však zatajil.“ Počas dovolenky sa spriatelil s turistickou sprievodkyňou a keď jej povedal o svojich plánoch, pomohla mu v ťažkých časoch.

Tento bláznivý nápad dostal pri sledovaní západu slnka na krásnom ostrove. Urobil rozhodnutie, ktoré ho stálo tisíce, no napriek tomu neľutuje. „Chcel som sa ho zbaviť, tak som o pomoc požiadal sprievodkyňu. V tom momente som ho spolu vyhodili z útesu. Musel som to natočiť a je to pravdepodobne najlepšie video, aké mám.“ Aj keď to bola veľmi drahá voľba, hovorí, že nič neľutuje. Tvrdí, že v momente, kedy ho hodil do oceánu, uľavilo sa mu a v tom čase sa veľa veci zmenilo. „Áno, minul som veľa peňazí, ale urobil by som to znova.“ Tento nešťastný príbeh mal však šťastný koniec. Nakoniec sa dal s kanadskou sprievodkyňou dokopy a dnes sú v šťastnom vzťahu. Za ten čas sa už za ňou stihol presťahovať do Kanady.

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre