Príbeh bezdomovca a jeho strateného potkana má napokon šťastný koniec

566

Príbeh o bezdomovcovi z Austrálie a jeho potkanovi obletel celý svet. Mužovi totiž zmizol tento zvierací kamarát a netušil kam. Všetkým bolo však takmer jasné, že ho niekto ukradol. Nebolo to celkom tak a konečne sa všetko objasnilo.

Foto od boredpanda

59-ročný muž bol zmiznutím milovaného potkana spočiatku zdrvený. Bol totiž s ním každý deň a tvorili spolu zohraté duo. Navyše, tento bezdomovec mal iba jeho. Spoločnosť mu tento potkan robil v uliciach Sydney 24 hodín denne. Chrisovi však po nešťastnej udalosti okamžite začali pomáhať ľudia, ale aj polícia. A práve vďaka pomoci bežných ľudí sa potkana podarilo nájsť a dnes už je táto dvojica opäť spolu.

Od jeho zmiznutia prešiel už takmer mesiac a majiteľ zvieraťa už pomaly prestal veriť, že sa mu niekedy vráti. Fotografiu Chrisa s jeho miláčikom zdieľalo obrovské množstvo ľudí, čo neskôr aj celú situáciu pomohlo vysvetliť. K fotografiám sa totiž na internete dostala žena, ktorá potkana vzala. Tá tvrdila, že si toto zviera všimla samotné a myslela si, že je opustené. Vzala si ho preto domov, kde sa o neho starala. Polícia preskúmala bezpečnostné záznamy a potvrdili totožnosť nálezkyne.

Foto od youtube

Ihneď potom, ako táto poctivá žena uvidela fotografiu, odovzdala potkana polícii, aby ho vrátili jeho majiteľovi. A netreba ani dodávať, že Chris bol nesmierne šťastný. „Je to úžasné! Ďakujem veľmi pekne všetkým,“ povedal Chris.

Pozrite si toto milé video:

Great news!Officers from Sydney City Police Area Command have reunited a homeless man and his pet rat today, after she went missing last week.Just after 2pm on Saturday 6 April 2019, a homeless man left his pet rat 'Lucy' on a milkcrate on Pitt Street while he used a nearby bathroom.A woman, who walked past and saw Lucy alone, believed she had been abandoned, so took her home and cared for her.Thanks to all our Facebook followers, Lucy was safely retrieved today and returned to her owner.

Zveřejnil(a) NSW Police Force dne Středa 17. dubna 2019

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre