Lámanie stereotypov: Príbeh plus-size modelky, ktorá inšpiruje ostatných

351

Abby Bible je 25-ročná žena, ktorá svojou silou a odhodlaním mení spoločnosť a normy. Rada nosí bikiny a verí, že jej pristanú. Presne to je dôvodom, prečo sa jej dostáva nemalej kritiky na jej postavu. Napriek podobným zraňujúcim poznámkam však povzbudzuje ostatných, že akékoľvek telo je krásne.

View this post on Instagram

A post shared by Abby Bible (@theabbybible)

Abby je odhodlaná zachovať si pozitívne myslenia a nedovoliť negatívnym ľuďom, aby jej ubližovali. Hoci nosí väčšie veľkosti ako väčšina módnych influenceriek, nevadí jej to a s hrdosťou za ňu považuje aj samú seba.

Túto milovníčku módy z New Yorku si obľúbilo už viac ako 193-tisíc sledovateľov. Prečo? Pre jej vkusný štýl a pozitívnemu mysleniu. Aj keď sa však snaží šíriť lásku a pozitivitu, z času na čas sa stretne aj s nepriaznivými komentármi. Rozhodla sa o ne deliť so svojimi sledovateľmi a ukázať, čoho sú ľudia schopní.

View this post on Instagram

A post shared by Abby Bible (@theabbybible)

Jedným z podobných komentárov bol aj ten, kde daný človek napísal, že „tuční ľudia by nemali nosiť bikiny.“ Abby si v reakcii naň nasadila slnečné okuliare, pozrela do kamery a povedala, že jej je to ukradnuté, a ak sa niekomu jej postava nepáči, jednoducho by sa na ňu nemal pozerať.

Okrem podobných reakcií neustále ohromuje svoje publikum skvelým štýlom, ktorý pravidelne prezentuje na sociálnych sieťach. Na Instagrame sa podelila aj o svoje obavy, ktoré ju v minulosti sprevádzali. Vždy mala totiž potrebu pôsobiť upravene, preto sa nikdy nechcela ukázať nenalíčená a v obyčajnom oblečení. Dnes si však už uvedomuje, že každý má právo cítiť sa pohodlne a nemať preto výčitky.

View this post on Instagram

A post shared by Abby Bible (@theabbybible)

Či už ide o štýl obliekania alebo o pocity z vlastnej postavy, je dôležité myslieť na to, že na každom z nás záleží. Všetci si zaslúžime žiť pokojný a pekný život bez ohľadu na to, akú veľkosť oblečenia nosíme.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre