Obdivuhodný príbeh: Adoptovali si troch biologických bratov, aby spolu mohli vyrastať

366

Každý, kto si kedy adoptoval dieťa, vie, že je to náročná cesta. Dala by sa pripísať k horskej dráhe plnej emócií a silnej túžby po dieťati. Prešli si tým aj matky KC a Lena Currie, ktoré sú priam stelesnením láskavosti a obrovských sŕdc.

f448865b1dbc03b3cee1b15fac.jpg
Zdroj: Good Morning America/YouTube

V roku 2017 natrafili v rámci adopčného podujatia na fotografiu malého chlapca. Išlo o 18-mesačného Joeyho, ktorého si nasledujúci rok adoptovali. Vtedy ešte nevedeli, aké skvelé správy sa dozvedia. Adopčné centrum ich totiž kontaktovalo, že Joey má aj malého brata, ktorý je tiež súčasťou adopčného programu. Nebolo im treba viac a mamičky privítali vo svojej rodine aj 6-týždňového Noaha.

279d1f5b2abf3f6eb31e78428f.jpg
Zdroj: Good Morning America/YouTube

Od druhej adopcie prešiel len mesiac, keď ich kontaktovali v rovnakej veci – mali ešte jedného bračeka. Po množstve administratívy a ťažkom boji v adopčnom pláne sa však podarilo Logana spojiť s bratmi a byť opäť súčasťou jednej domácnosti. Rodina sa tak konečne stala úplnou a mamičkám to prinieslo obrovskú radosť.

KC prezradila aj to, ako vyzerá ich život v rodine s dvoma matkami. Uviedla, že keď niektorí z chlapcov zakričí mama, nemyslí na žiadnu konkrétnu z nich – uspokojí sa preto s ktoroukoľvek, ktorá zareaguje.

b6565d5a1291e2c9bbd8998ac7.jpg
Zdroj: Good Morning America/YouTube

Cesta adopcie je nepochybne obrovskou výzvou, ktorá nie je pre každého. Ak však dokážete prekonať pochybnosti, verte, že na vás čaká celkom nový druh lásky.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.