Silný príbeh: Prejav čistej otcovskej lásky, ktorý vás doženie k slzám

190

Everly Backe je dievčatko, ktoré sa narodilo so srdcovou vadou. Aj preto podstúpila prvú operáciu, keď mala len tri dni. Zostala jej po nej jazva, ktorú si začala s pribúdajúcim vekom čoraz viac uvedomovať. Jej otec si preto pre ňu pripravil prekvapenie, na ktoré dievčatko nezabudni do konca svojho života.

Father and Child's Hands Together
Autor tejto fotografie je Juan Pablo Serrano Arenas

Keď bola Lauren Backe v 33. týždni na ultrazvuku, jej lekárka si všimla niečo nezvyčajné. Po špeciálnom teste srdca bábätka jej povedala, že dcérka bude musieť po pôrode podstúpiť operáciu. Do svojich prvých narodenín Everly podstúpila až tri zákroky, pričom prvý prišiel už tri dni po narodení, keď jej srdiečko bolo malé ako vlašský oriešok.

Dnes má dievčatko päť rokov a na hrudi viditeľné jazvy. Lauren uviedla, že si ich začína viac uvedomovať. Dievčatko hovorí, že má na hrudi zips, pretože jej lekári museli opraviť srdiečko.

Girl Wearing Blue Long-sleeved Shirt and Yellow Skirt Walking on Pathway
Autor tejto fotografie je Leah Kelley

Už však nie je jediná v rodine, ktorá má na hrudníku zips. Jej otec Matt si nechal na hruď vytetovať rovnaký vzor, aby sa v budúcnosti vyhli zvláštnym pohľadom. Vedel, že keď pôjdu na pláž alebo na kúpalisko, ľudia sa na ňu budú pozerať a v žiadnom prípade ju v tom nechcel nechať samú.

Tatér mu povedal, že to bude bolieť, pretože je to priamo na kosti. Matt však uviedol, že hoci to nebolo príjemné, nebolo to nič v porovnaní s tým, čím si musela prejsť jeho dcéra. Keď tetovanie po prvý raz videla Everly, opýtala sa ho, prečo ju kopíruje. Následne uštipačne dodala, že chce byť výnimočný ako ona. Dnes však považuje tetovanie za pekné a je rada, že má niekto rovnaký vzor ako ona.

Medical Equipment on an Operation Room
Autor tejto fotografie je Anna Shvets

Mattov počin je dôkazom čistej a bezhraničnej lásky, ktorú dokáže cítiť len rodič k svojmu dieťaťu. Nech nám slúži ako pripomienka toho, čo všetko dokáže empatia a cit.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.