Príbeh, z ktorého vám pukne srdce – psík zomrel len 15 minút po svojom majiteľovi za záhadných okolností

612

Život píše neuveriteľné príbehy, no nie vždy sú šťastné, bohužiaľ. A rovnako nešťastný je aj tento srdcervúci príbeh. Stuartovi Hutchisonovi našli lekári v roku 2011 nádor na mozgu. Odvtedy zvádzal ťažké súboje, no po celý čas stál po jeho boku verný francúzsky buldog Nero. Až do tohto roku.

11. augusta 2019 sa však stalo niečo, čo sa ťažko už len číta. Tento mladý, iba 25-ročný muž podľahol zákernej chorobe. Čo by nebolo až také zvláštne, pretože jeho rodina to už vzhľadom na jeho zlé prognózy čakal. Zvláštne však bolo, že len o 15 minút po tom tragicky zomrel aj jeho psík, ktorý predtým nemal žiadne zdravotné problémy. Stuartovi bola diagnostikovaná rakovina mozgu pred ôsmimi rokmi a aj keď podstúpil chirurgický zákrok a chemoterapie, rakovina sa rozšírila na jeho kostí a už mu nebolo pomoci. Stuart sa len v januári oženil a tento manželský pár mal okrem Nera aj Nalu a ich šteniatko. Deti nemali.

„Stuart toho dňa zomrel okolo 13:15 a Nero zomrel zhruba o 15 minút neskôr. Mal troch psov, ale on a Nero boli ako jeden. Nero bol skrátka stále s ním. Danielle bola veľmi zlomená z toho, že ich obidvoch stratila naraz,“ povedala Stuartova matka. Muža priviezli z nemocnice už pred štyrmi týždňami, pretože chcel zomrieť doma. Tam, kde sa narodil. Posledné dni svojho života býval u matky v Clackmannanshire v Škótsku, pretože tá sa o neho starala na plný úväzok.

Na konci roku 2018 začal mladý muž s ďalšou sériou chemoterapie, o ktorej lekári v tom čase tvrdili, že zaberá veľmi dobre. „On a Danielle šli tento rok v máji na dovolenku do Španielska a vtedy začal mať bolesti v ruke. Po návrate domov šiel na kontrolu, no všetci sme boli presvedčení, že je všetko v poriadku. Nebolo. Do júna to začalo ovplyvňovať celú ruku. Lekári napokon zistili, že rakovina sa opäť rozšírila do celého mozgu, ale aj kostí a panvy. Stuart bol silný, milý a všetci ho milovali,“ povedala jeho matka Fiona.

Čo sa týka smrti psíka, tá bola obalená rúškom tajomstva. K veterinárovi ho vzal otec Danielle, ktorý jej bol vyzdvihnúť okuliare z jej a Stuartovho domu. Keď tam ale dorazil, tak si všimol, že so psíkom niečo nie je v poriadku. Veterinár mu následne oznámil, že sa mu niečo zlomilo v chrbtici aj keď predtým bol úplne v poriadku. To už boli jeho posledné minúty života. Rovnako ako aj Stuartove.

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre