Silný príbeh ženy, ktorá si adoptovala dieťa exmanželky jej partnera

360

Christie Werts je 48-ročná žena z Ohia, ktorý urobila mimoriadne obdivuhodný krok. Spravila niečo, čo by nedokázal len tak hocikto. Adoptovala si totiž syna bývalej manželky svojho muža. Prečo? Pretože ho ľúbi a ona sama prešla ťažkým detstvom.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Christie Werts (@chub_2fit)

Christie stretla svojho manžela Wesleyho pred piatimi rokmi. Spojili svoje dve rodiny – jej deti Megan a Vance, a jeho deti Austin a Dakota sa stali súrodencami. Jedného dňa ich však zasiahla zdrvujúca správa. Bývalá manželka Wesleyho zomrela. Ani na sekundu nezaváhali a rozhodli sa prijať do rodiny jej malého syn Leviho.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Christie Werts (@chub_2fit)

Proces adopcie úspešne skončil v januári tohto roka a dnes vychovávajú Leviho ako vlastného. Christie priznala, že sama bola v pestúnskej starostlivosti. Hoci mala samé dobré skúsenosti, nechcela, aby žil Levi s vedomím, že nemá vlastnú rodinu. Wesley nebol s rodinou svojej bývalej manželky v úzkom kontakte, ale to sa zmenilo. Levi sa narodil v pondelok a v piatok prišla jeho matka o život.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Christie Werts (@chub_2fit)

V tom čase žili manželia v inom štáte, preto predali dom v Ohiu a prenajali si bývanie v Texase, aby si mohli chlapca adoptovať. Celý proces trval 16 mesiacov a dnes žijú ako veľká šťastná rodina. Christie si ku všetkým deťom rýchlo vytvorila silné puto, jej vzťah s Levim však bol jedinečný. Spočiatku sa bála, či nebudú všetky okolnosti hrať v ich neprospech, ale okamžite si získal jej srdce a je to tak dodnes. Christie je skutočná hrdinka, ktorá si zaslúži všetok obdiv sveta. Súhlasíte?

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.