Na vypočítanie tohto príkladu z matematiky máte iba 90 sekúnd. Zvládnete dokončiť hlavolam zo základnej školy v časovom limite ?

4298

Matematika, niekto ju miloval ale mnoho z nás si s ňou nevedelo rady. Dnes pri všetkej tej zložitosti života nám však už ani tá matematika nepríde taká ťažká ako kedysi a možno si sem tam nejaký ten príklad ako „oddych“ od bežných povinností v domácnosti aj vypočítame. Práve to môžete spraviť dnes ! Pripravili sme si pre vás jednoduchý matematický príklad z čias základnej školy. A možno až taký jednoduchý nie je. Je potrebné si oprášiť staré pravidla delenia, násobenia a iných matematických operácií a následne skúsiť zadať numerický výsledok.

matematika

Má to však jeden háčik, na celý príklad sme vám vyčlenili 90 sekúnd. Prečo? Aby to bola ta pravá výzva! A aby sme vás motivoval ešte trochu viac, ak zadáte správny výsledok na konci príkladu sa vám zobrazí odmena !

Nezabudnite v komentároch aj pre ostatných napísať, koľko vám trvalo kým ste príklad vypočítali. Aj takto budeme vedieť, či bol pre vás náročný. Výzvu spustíte stlačením tlačidla a následne sa môžete podeliť o vás výsledok v komentároch.

3
Koľko vám zabralo vypočítanie príkladu ?x

 

 

 

 

 

/1
10

Na dokončenie príkladu máte 90 sekúnd. Po tomto čase sa hlavolam ukončí !

Čas vypršal !


Zvládnete tento príklad pod 90 sekúnd ?

Stlačením tlačidla spustíte časovač !

1 / 1

1.  

Aké je riešenie matematického príkladu ?

Priemerná úspešnosť všetkých účastníkov: 30%

Ak si želáte hrať ďalej ťuknite na odkaz

>> Zobraziť ďalší náhodný kvíz <<

 

Facebook
0%

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

3 Komentáre
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Adrián
13. apríla 2024 17:16

28 sekúnd. Po 4. Pive 😂

Erika Hesková
17. apríla 2024 8:44

4 sekundy

KORDOS Robert
18. apríla 2024 1:50

Trvalo mi to asi 20 sekund, v matematike som numero UNO, rad riesim podobne kvizy, ale mozu byt aj tazsie…