Prípady, kedy rodičia vzali spravodlivosť do vlastných rúk a pomstili svoje deti!

37232

Každý rodič si vie veľmi dobre vybaviť strach o dieťa, ktorý je prítomný po celý život. Od samotného počatia cez narodenie až po smrť. Je to skrátka niečo, čo nikdy nevyprchá, nezmizne. Skúste si teda len na jeden jediný okamih predstaviť tú bolesť a hnev, ktoré by ovládali vaše srdce v prípade, že by vášmu dieťaťu niekto ublížil. 

Otec si najal mužov, aby uniesli človeka, ktorý napadol jeho dcéru 

low-light photography of man wearing blue collared shirt
Autor tejto fotografie je Luke Southern

Celý incident sa odohral v roku 1982, kedy bolo len 14-ročné dievča napadnuté a zavraždené istým mužom. Koroneri v tom čase neboli schopní určiť príčinu smrti. Našli ju však v dome manžela bývalej ženy otca dievčaťa Andrého Bamberskiho. 

Napriek dôkazom (ako bolo miesto vpichu injekcie) na tele dievčaťa, však podozrivého nevzali do väzby. André však velmi dobre vedel, kto je vrah, a tak sa rozhorol vziať spravodlivosť do vlastných rúk – celých 30 rokov hľadal a pátral – podnikol niekoľko ciest do Nemecka, kde mal vrah jeho dcéry pracovať ako lekár, aj keď v tom čase bol už mimo spoločnosti. Napokon si André najal mužov a zaplatil im 25 tisíc eur, aby mu lekára priviezli do Francúzka. Cestou ho zbili a vysadili pred Parížsky súd, kde ho nakoniec odsúdili na 15 rokov väzenia! 

Otec sa brutálne pomstil tínedžerovi, ktorý napadol jeho dieťa

brown handle silver knife on brown wooden table
Autor tejto fotografie je Igor bispo

Tentokrát bolo napadnuté len 17-mesačné dieťa Paramjita Singha, pričom sa to odohralo v malej Indickej dedinke. Napadnúť ho mal 17-ročný tínedžer. Napriek tomu, že mladík bol za svoj skutok súdený, celé to skončilo inak. Po súdnom procese Paramjit omálil násilníka, odviedol ho do vedľajšej dediny, priviazal o strom, zbil a na záver mu ešte aj odťal ruky. Sám bol za to odsúdený ako vinný. 

Otec zaútočil na muža, ktorý zneužíval jeho syna

Zdroj: ranker.com

Keď sa otec len 11-ročného syna dozvedel o jeho zneužívaní opatrovateľom 18-ročným Raymondom Frolanderom, neovládol sa a Raymonda zmlátil do krvi – fotografia jeho zbitej tváre veľmi rýchlo “obletela svet”. Na to Frolander uzavrel dohodu o vine a treste a súdy ho obvinili z obscénneho a lascívneho obťažovania obete mladšej ako 12 rokov na 25 rokov väzenia.

Úrady otca chlapca neobvinili z napadnutia aj keď sa priznal, že nebyť syna, ktorý ho zastavil, pravdepodobne by Frolandera zabil. 

Z otca sa stal detektív, aby chytil muža zodpovedného za smrť svojej dcéry

woman in black and white crew neck shirt
Autor tejto fotografie je James Kovin

Celé sa to začalo únosom. Unesená bola 25-ročná Paola Gallo miestnym gangom. Najskôr za ňu pýtali od rodiny výkupné. Jej otec Eduardo Gallo zaplatil gangu 17 tisíc eur v snahe zachrániť život svojej dcéry. Krátko nato sa ale našlo Paolino bezvládne telo. Vyšetrovania zatkli troch podozrivých, ale chýbal im človek, ktorý strieľal – vrah. Tu začal prípad stagnovať, takže otec Gallo začal konať na vlastnú päsť. Začal figurovať ako amatérsky detektív. 

Celý rok sa snažil vraha nájsť a snaha priniesla ovocie. Nastražil pascu a vinníka sám doručil miestnym úradom na odsúdenie.

Matka zbila učiteľku, ktorá mala napadnúť jej dcéru 

photography of school room
Autor tejto fotografie je Feliphe Schiarolli

Rozhodne to ro celé odohralo s veľkou gráciou. Napadnutá bola 60-ročná učiteľka matematiky nahnevanou matkou. Tá na základe priznania svojej 12-ročnej dcéry, ktorá jej povedala, že ju učiteľka zbila palicou, uznala za vhodné, ísť si s ňou vybaviť účty (učiteľku zvalila na zem a dokonca jej rukami obmedzila prívod vzduchu). Za to dostala šesť mesačný trest odňatia slobody.

Zdroj 

Eliška Zuzulová
Zdravím. Moje meno je Eliška a momentálne študujem veterinárnu medicínu. Napriek tomu ma vždy bavilo písanie, ktoré je mojou záľubou dodnes. Takisto veľmi rada čítam, učím sa a spoznávam nových ľudí. Snažím sa byť vždy milá a usmievavá. Zvyšok voľného času vždy rada venujem zvieratám.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre