Rodinu chodí pravidelne navštevovať líška s dvomi roztomilými mláďatkami

5797

Jar je v plnom prúde a práve toto je čas, kedy divé zvieratá vo veľkom rodia svoje mláďatá. Aj líšky sú známe tým, že obdobie od apríla do júla je práve to, kedy sa malé líšky pýtajú na svet. Nuž a práve tieto mláďatká zavítali aj k domu babičkinej ženy, ktorá jeden z milých okamihov zdokumentovala. Tieto pravidelné návštevy sa dejú rodine z Illinois.

Hravé a zvedavé tvory sú veľmi roztomilé, čo môžete vidieť aj na týchto fotografiách zdieľaných užívateľkou Redditu, ktorá tam vystupuje pod menom Vechrotex. Mláďatá boli zrejme zvedavé a chceli preskúmať okolie, tak sa rozhodli ponaháňať sa po terase a nahliadli aj do okna. Momentálne sú maličké a vážia len okolo 350 gramov.

Boli dve a hrali sa, zatiaľ čo ich matka ich pozorovala. „Ich mama sem prichádza často. Vždy je však blízko, keď sa jej deti hrajú na našej terase,“ povedala autorka fotografií. Babička dievčiny, ktorá v dome žije, sa veľmi teší, že ju táto líščia rodina chodí pravidelne navštevovať.

Zdroj

Foto: boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre