Rolf drží svetový rekord v počte piercingov a aby toho nebolo málo, tak prekvapil ešte aj rohami

8177

Nemec Rolf Buchholz drží svetový rekord pre muža s najväčším počtom prepichnutých časti tela. Tento víkend sa ukázal na Medzinárodnej bruselskej tatérskej akcii a bol jedným zo stoviek účastníkov podujatia, no vynikal najviac. Každoročné sa na tomto podujatí ukazujú potetovaní ľudia, ľudia s piercingami a inými ozdobami tela, ktoré sa snažia predviesť, zatiaľ čo iní sa pokúšajú získať nové tetovanie od oceňovaných umelcov (tatérov).

Akékoľvek tetovanie získané na podujatí je možné prihlásiť do súťaže. Väčšina má na svojom tele niekoľko nepriehľadnuteľných ozdôb, no spomínaný Rolf je ten, za ktorým sa otočí každý. Vyniká nielen piercingami, ale aj rohami, ktoré si musí všimnúť každý. Na tele má neuveriteľných 480 piercingov, z ktorých 278 sa nachádza v jeho penise. Prezradil, že toto množstvo mu nijako nebráni v sexuálnom živote. „To vôbec nie je problém. Mám tam piercingy už veľmi dlho a ak by sa vyskytol problém, zbavil by som sa ich už dávno,“ povedal chlapík. Okolo úst ich ma taktiež obrovské množstvo kovových ozdôb a zdá sa, že mu to musí veľmi sťažovať jedenie. Aj toto zdanie klame.

Muž však hovorí, že jediným problémom, ktorým musí riešiť, sú letiskové kontroly. V roku 2014 mu kvôli jeho vzhľadu nedovolili vstúpiť do Dubaja. Majiteľ svetového rekordu uviedol, že sa pokúsil navštíviť túto krajinu preto, aby sa zúčastnil mimoriadnej udalosti v nočnom klube. Predstavitelia letiska mu oznámili dôvod, ktorý spočíval v tom, že úrady sa obávali, pretože podľa nich by mohlo ísť o chlapa ovládajúceho čiernu mágiu. A pre nich to predstavovalo nebezpečenstvo, tak mu vstup dovolený nebol.

 

Zdroj

Foto: youtube

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre