Rusko posiela Francúzom šteniatko, ktoré zastúpi padlého policajného psa, ktorý sa obetoval pri útokoch v Paríži

351

Ruské ministerstvo vnútra sa rozhodlo poslať francúzskym kolegom malé šteniatko ako znak solidarity s nedávnymi útokmi v Paríži.

Diesel 7 ročný belgický ovčiak sa dostal do povedomia ľudí po tom, čo sa hrdinsky obetoval počas zásahu proti teroristovi Abdelhamid Abaaoud-ovi . Jeho hrdinský zákrok pri ktorom obetoval vlastný život obletel celý internet s hastagom #Jesuisunchien ( Som pes)

 

 

 

Rusko sa po tejto informácií rozhodlo, že Francúzsku pošlú jedného z vlastných radov. Šteniatko nemeckého ovčiaka menom Dobronya (pomenovaný po ruskom ľudovom hrdinovi) Elena Alkseeva sa vyjadrila na svojom instagrame spolu s fotkami budúceho bojovníka s terorizmom. “ Šteniatko bude prevezené do Francúzska na znak solidarity s francúzskym ľudom“

 

 

 

 

 

 

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre