Ryan Reynolds, otec troch dievčat, prezradil, prečo dúfa, že sa mu čoskoro narodí ďalšie dievčatko

5880

Od oznámenia štvrtého tehotenského prekvapenia Blake Lively uplynuli takmer dva mesiace. Rozkošný pár sa v minulosti vždy otvorene vyjadroval o tom, že chce veľkú rodinu, a teraz Ryan Reynolds, otec 4 detí, otvoril, aké chce mať jeho dieťa pohlavie – tiež nám prezrádil, že nevie, aké bude pohlavie jeho ďalšieho dieťaťa.

Deti sú pre neho vždy najvyššou prioritou.

i3
Photo by BrightSide

Ryan Reynolds je ideálny otec dievčat. Pár je už rodičmi dcér James, 7, Inez, 6 a Betty, 3. Rozhodol sa odstúpiť od svojej hereckej kariéry a vysvetlil: „Najväčšou vecou pre mňa je rodina, a viem, že nechcem prísť o tento čas so svojimi deťmi.“

Dúfa, že ich ďalšie dieťa bude dievčatko.

i22
Photo by BrightSide

Otec troch detí, ktorý sa čoskoro stane otcom štyroch, sa nedávno podelil o to, prečo dúfa v ďalšie dievčatko, a hovoril o dieťati, ktoré čaká so svojou manželkou Blake Lively. Reynolds počas rozhovoru povedal, že dúfa, že dieťa, ktoré má s Lively, bude dievčatko. Predložil prívetivé vysvetlenie, prečo si želá, aby do rodiny starších sestier pribudlo ďalšie dievčatko.

„Poznám dievčatá, takže v to tak trochu dúfam,“ priznal Reynolds.

i5
Photo by BrightSide

Herec je najmladší zo štyroch chlapcov, takže dobre vie, aký chaos môžu chlapci v domácnosti spôsobiť. Herec uviedol: „Pochádzam zo všetkých bratov, preto hovorím zo skúseností. Milujem svoju pohodu a milujem svoj domov. Bol som najmladší zo štyroch a boli sme samí podpaľači a hasiči.“ Otec 3 detí však počas rozhovoru ubezpečil, že on a Lively budú „pripravení na všetko, čo sa stane“.

Podľa tradície manželia čakajú, kým sa dozvedia pohlavie dieťaťa, až kým sa nenarodí.

i4
Photo by BrightSide

Pár zatiaľ neoznámil dátum pôrodu svojho dieťatka a ukázalo sa, že Reynolds a Lively majú tendenciu čakať, kým sa dieťa narodí, aby zistili, či je to chlapec alebo dievča, takže pohlavie pravdepodobne zostane na nejaký čas tajomstvom.

Zdroj

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.