Sacha Baron Cohen prezradil, prečo ho začala počas natáčania filmu Borat, vyšetrovať FBI

6087
foto: Wikimedia

Počas interview v relácii WTF With Marc Maron prezradil hlavný hrdina filmu Borat – Sacha Baron Cohen – že keď v roku 2006 tento film natáčali, FBI ho začala vyšetrovať.

Cohen ako 44-ročný kazašský občan jazdil po Amerike v zmrzlinárskom aute a robil si z ľudí všade srandu. Toto jeho podivné a provokatívne správanie mu skoro spôsobilo vážne problémy so zákonom.

FBI údajne dostávala strašne veľa sťažností na teroristu, ktorý jazdí krajinou na zmrzlinárskom aute. Keď už toho bolo veľa, začali vyšetrovanie a šli ho navštíviť do hotela.

Aj keď si Cohen nikdy nepredstavoval, že hranie podivného novinára môže pritiahnuť pozornosť FBI, uvedomoval si, že provokácia obyvateľov v konzervatívnejších častiach krajiny bude mať určite dôsledky.

Pri natáčaní ďalšieho bizarného snímku s názvom Bruno už mal so sebou v tíme človeka, ktorý mal na starosti jeho bezpečnosť a jeho hlavnou úlohou bolo zabezpečiť, aby Cohena nezatkla polícia.

 

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre