Sám doma 2 má už 30 rokov, a tak sme chceli zistiť, čo dnes robia herci z tohto filmu

86053

 

Od premiéry filmu Sám doma 2 ubehli už tri desaťročia: Stále sa ho nevieme nabažiť, najmä v období sviatkov. Kultový film je tretím najziskovejším vianočným filmom všetkých čias a jeho postavy sú stále rovnako ikonické a fascinujúce ako kedykoľvek predtým. Preto sme boli zvedaví, ako toto obľúbené filmové obsadenie vyzerá teraz a čo robí vo svojom živote a kariére.

Kevin McCallister (Macaulay Culkin)

u0
Photo by BrightSide

Culkin má 42 rokov a nedávno sa stal otcom syna, ktorý sa narodil v roku 2021 jeho snúbenici, herečke Brende Songovej. Jednou z jeho posledných hereckých úloh bola úloha v 10. sérii seriálu American Horror Story: Za túto úlohu si vyslúžil pochvalu kritikov.

Kate McCallister, Kevinova mama (Catherine O’Hara)

u1 2
Photo by BrightSide

O’Hara má dnes 68 rokov a od svojho ikonického stvárnenia Kevinovej mamy má za sebou mnoho významných úloh. V rokoch 2015 až 2020 hrala herečka úlohu vymydlenej telenovelovej herečky v televíznom seriáli Schitt’s Creek, za ktorú získala cenu Emmy za vynikajúcu hlavnú herečku v komediálnom seriáli.

Buzz McCallister, Kevinov starší brat (Devin Ratray)

u2 1
Photo by BrightSide

Ratray má dnes 45 rokov a od stvárnenia Kevinovho staršieho brata sa objavil v mnohých úlohách. Účinkoval napríklad v seriáloch Zákon a poriadok a Supernatural. Stal sa tiež pravidelným účinkujúcim v reality šou Damage Control televízie MTV.

Pán Hector, vrátnik v Plaza (Tim Curry)

u3 2
Photo by BrightSide

Curry má teraz 76 rokov. V roku 2012 utrpel vážnu mozgovú príhodu, po ktorej musel používať invalidný vozík a v rámci rekonvalescencie musel absolvovať fyzikálnu a logopedickú terapiu. Po mŕtvici sa hercova práca presunula najmä na hlasové herectvo, naďalej však spieva a vystupuje na fanúšikovských stretnutiach.

Harry Lime, lupič (Joe Pesci)

u4 2
Photo by BrightSide

Pesci má v súčasnosti 79 rokov a pred niekoľkými rokmi sa vrátil z dôchodku, aby si zahral vo filme Ír z roku 2019, ktorý mu vyniesol nomináciu na Oscara. Na rozdiel od ostatných členov hereckého obsadenia bol Joe známym hercom už pred účinkovaním vo filme Sám doma, a to najmä vďaka úlohe v populárnom filme Goodfellas z roku 1990.

Marv, zlodej (Daniel Stern)

u5 2
Photo by BrightSide

Stern má už 65 rokov a naďalej sa venuje herectvu. Jeho najnovšia úloha sa objaví v roku 2023, keďže sa pripojil k hereckému obsadeniu 4. série sci-fi seriálu Za všetko ľudstvo. Medzi jeho ďalšie práce patrí rozprávanie populárneho seriálu The Wonder Years v rokoch 1988 až 1993.

Strýko Frank (Gerry Bamman)

u6 2
Photo by BrightSide

Bamman má dnes 81 rokov, a hoci sa po filme Sám doma 2 naďalej objavoval vo filmoch a televíznych seriáloch, úloha strýka Franka zostáva jeho najznámejšou. Jeho doteraz posledným hereckým počinom bola úloha v roku 2015 v televíznom seriáli The Following.

Fuller (Kieran Culkin)

u7 1
Photo by BrightSide

Kieran, ktorý je Macaulayho skutočným mladším bratom, má teraz 40 rokov a pokračuje v budovaní úspešnej hereckej kariéry. Jednou z jeho posledných a najpozoruhodnejších úloh je tá v seriáli Succession. Od roku 2013 je ženatý a s manželkou sú rodičmi chlapca a dievčaťa.

Zdroj

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.