Šéfke sa nepáčilo, ako „neprofesionálne“ sa táto žena oblieka, tak začala nosiť cosplay

9797

June J Rivas dostala od svojej šéfky jasnú správu, že jej dress code je totálne neprofesionálny. Všetko čo mala na sebe bolo jednoducho zle.

Nepáčilo sa jej keď každý deň nosila cop, nepáčilo sa jej ani keď mala vlasy zakryté šatkou. Tak podala sťažnosť za obťažovanie, pretože jej pracovná zmluva hovorí o tom, že vo firme nie je stanovený žiaden dress code, hovorí len o tom, že oblečenie má byť čisté a nepokrčené.

Vtedy jej šéfka spravila svoj ťah a vytvorila nový dress cde pre firmu, ktorý zakazoval vyššie spomínané veci a tiež traky, klobúky, sandále, výstrih a dokonca aj kultúrne pokrývky hlavy. Nová zmluva bohužiaľ nehovorila nič o cosplays, takže po tom ako svoju šéfku nahlásila na EEOC (Equal Opportunities Employment Commission), rozhodla sa užiť si trochu srandy a začala do práce nosiť cosplay.

S týmto „neprofesionálnym“ outfitom mala šéfka neuveriteľný problém.

june1

Takto vyzeral pohoršujúci post, ktorý June zdieľala na sociálnej sieti.

june2

 

june3

 

june8

 

june7

 

june6

 

june5

 

june4

 

 

zdroj: Facebook (h/t)

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre