Nesplnený sen o kompletnej rodine: Shakira prehovorila, čím si prechádzala po rozchode s Gerardom Piquém

290

Známa kolumbijská speváčka sa v nedávnom rozhovore podelila o svoje myšlienky po rozchode s partnerom. Týkal sa novej etapy jej života a výchovy detí. Shakira prezradila, čo by si pre svoje deti priala najviac a čo ju v najbližšej dobe čaká.

View this post on Instagram

A post shared by Shakira (@shakira)

Shakira je dnes mnohým ženám dôkazom, že aj svoje osobné problémy sa dajú zužitkovať. Ona si z tých svojich zabezpečila popredné miesta v hudobných rebríčkoch, za čo vďačí najmä rozchodu s futbalistom Gerardom Piquém. Jej najnovší hit El Jefe je len ďalším dôkazom jej úspechu. Napriek bolesti z rozchodu sa jej darí a nabehla na tvorivú vlnu.

View this post on Instagram

A post shared by Shakira (@shakira)

Pokiaľ ide o jej sen o rodine, uvedomuje si, že si ho asi nebude môcť splniť. V rozhovore uviedla, že na rozdiel od snov o platinových albumoch si sen o rodine s otcom nebude môcť splniť. Nebude môcť s ním prekonávať prekážky a spoločne zostarnúť. To, aká je pre ňu rodina dôležitá, sme videli aj vtedy, keď pre ňu prerušila svoju kariéru.

View this post on Instagram

A post shared by Shakira (@shakira)

Prezradila, že roky strávené v Barcelone boli pre ňu mimoriadne náročné, ale ťažké boli najmä pre jej deti. Boli totiž vnímané ako deti hviezdnych rodičov, a tomu s tým sa speváčka snažila skoncovať. Aj preto sa presťahovali na Miami, kde našli pokoj, stabilitu a šťastie. Vidno to aj na jej premene, ktorú si nikto nemohol nevšimnúť. Dnes z nej vyžaruje šťastie a pozitivita. Tým sa však nesnaží povedať, že celý proces bol jednoduchý. Práve naopak, po rozpade rodiny si prešla fázami popierania, hnevu, bolesti a frustrácie. Hoci vie, že nič nemôže nahradiť kompletnú rodinu, dnes sa sústredí na svoje deti a na ich blaho.

V súčasnosti si užíva rolu matky. Zároveň však dodáva, že je pre ňu dôležité vyvažovať materstvo so svojou kariérou, čo sa jej podľa všetkého darí. Plánuje totiž vyraziť na svetové turné a teší sa na ďalšiu kapitolu svojho života.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre