Nádherný príbeh 95-ročného starého otca, ktorý splnil svoj sľub a zúčastnil sa vnučkinej svadby

250

Bert Edlin je 95-ročný muž, ktorý ani nevie, ako sa to stalo, a je z neho tiktoková senzácia! Ako sa mu to podarilo? Na svadbe svojej vnučky bol za družbu, hádzal okvetné lístky a všetko je to zachytené na videu.

1be018569bb27442a2f5cc168a.jpg
Zdroj: rachelpitman13/Instagram

16 mesiacov pre svadbou vnučky Rachel Powell zažil Bert život ohrozujúci pád, po ktorom mu lekári nedávali veľké šance na zotavenie. Rachel sa na Instagrame podelila o neradostné prognózy – predpokladali, že nebude môcť chodiť, rozprávať alebo jesť. V čase zotavovania však vnučke odovzdal list, v ktorom vyjadril odhodlanie zúčastniť sa jej svadby.

85790955fea9ae66156714db8f.png
Zdroj: rachelpitman13/Instagram

Preto sa vydal na neľahkú cestu rehabilitácií, terapií a postavil sa tvárou v tvár nepriazni osudu. Aj vďaka tomu dnes koluje internetom video, ktoré dokazuje splnenie jeho sľubu. Okamžite sa stalo virálnym a niet sa čo čudovať, je dojemné, čo je schopný spraviť starý otec pre svoju vnučku.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rachel Pitman (@rachelpitman13)

Bert sa stal symbolom odolnosti a inšpirácie. Všetkým ukázal, že vek ani žiadne problémy nie sú mocnejšie ako odhodlanie. Nech je vám v týchto čas útechou a svetielkom nádeje, ktoré mnohí iste potrebujú.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.