Skoro 50 – ročná Číňanka, ktorá vyzerá tak dobre, až si ľudia myslia, že jej syn, je jej priateľ

17397

Človek by si myslel, že vyzerať takto je v takom veku nemožné ale Liu Yelin je chodiacim dôkazom.

Liu Yelin je Číňanka a ma jedného syna. Make-up nosí iba zriedka a v jej veku 49 si ľudia myslia, že jej 22-ročný syn je jej priateľ. Bez jedinej vrásky a s úžasnou postavou Liu neustále ohromuje ľudí svojím výzorom. Pre Mail Online prezradila: „Ľudia sú stále šokovaní, keď im poviem, že mám skoro 50 rokov. Vždy keď niekam idem a poviem ľuďom svoj skutočný vek, všetci chcú vedieť moje tajomstvo ako vyzerať takto.

Takže aké je jej tajomstvo? Prezradila o sebe pár vecí. Venuje sa každý deň športu a cvičeniu. Najradšej má plávanie a posilňovanie, ktoré robí každý jeden deň. Obzvlášť miluje plávanie vonku v studenej vode. Preplávala už niekoľko riek a plávala tiež z mesta Penang priamo do mesta Malacca. Trasa bola dlhá 12 kilometrov a zvládla ju za 4 hodiny.

Na sociálnej sieti v Číne už ma 75 tisíc followerov, ktorí obdivujú jej skvelo vyzerajúcu postavu. Pozrite sa na niekoľko jej fotografií.

BoredPanda

 

BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda

 

BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda

 

BoredPanda
BoredPanda

 

Zdroje: BoredPanda, Weibo

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre