Smrteľné chorá 92-ročná starká mala pred sebou pár týždňov života. No ona sa zotavila po šťastnej správe

715

Začiatkom tohto roka lekári povedali 92-ročnej Jean Roper, že má len pár týždňov života. O mesiac neskôr prešla seniorka ohromujúcou premenou. A to všetko vďaka malému dievčatku. Žene pôvodne diagnostikovali extrémne poškodenie obličiek. Okrem toho, že bola pripojená ku kyslíkovej nádobe, mohla sa len ťažko dostať bez pomoci z postele a nieto ešte prejsť po dome.

Ako sa jej rodina už chystala rozlúčiť so starkou, jej pravnučka oznámila, že porodí dievčatko – a chce jej dať meno po chorej starkej. Napriek tomu, že Roper má už veľa pra pra vnukov, ani jeden nie je dievča. Keď počula, že konečne privíta do rodiny dievčatko a nie len to, dokonca aj s jej menom, Roper sľúbila, že bude žiť dostatočne dlho, aby sa mohla stretnúť s maličkou.

31. januára sa malá Magnolia Jean narodila. Keď sa konečne stretli, žena bola sotva schopná opísať svoje pocity.

Zveřejnil(a) Kayla Tracy Photography dne Neděle 4. února 2018

Teta malej Jean, Kayla Tracy, povedala: „Roper vystrelila z hojdacieho kresla – a pritom nedokázala takmer vôbec chodiť! Ledva sa dokázala dostať z postele. Ale v deň, keď prišli s dieťaťom, prešla zo svojej spálne celú cestu až do chodby k hlavným dverám, aby nás pozdravila. “

Od stretnutia s maličkou Magnolia Jean sa starká naďalej zotavuje. Sestry, ktoré jej nedávno odstránili kyslíkové nádoby sú ohromené jej náhlou zmenou zdravia. Okrem toho Tracy zdieľala fotografie tohto vrúcneho stretnutia starkej s malou Magnoliou Jean na sociálne siete. Reakcie boli prevažne povzbudivé.

Zveřejnil(a) Kayla Tracy Photography dne Neděle 4. února 2018

Zveřejnil(a) Kayla Tracy Photography dne Neděle 4. února 2018

„Všetci si myslia, že je to zázrak, pretože sa čoskoro chystala odísť a zrazu …“ povedala Tracy. „Nemôže uveriť, koľko ľudí videlo jej príbeh a zaujímali sa o to. Bola to neuveriteľná reakcia. Všetci boli super pozitívni. “

Zdroj: goodnewsnetwork

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre