Sneh a ľad vedia byť umením aj katastrofou. Pozrite si, čo všetko vie zima vytvoriť na týchto fotografiách !

26978

Snehové vločky a zima . Máme tu obdobie, kedy sú úplne bežné teploty pod nulou a tak je čas priniesť zopár fotografií plné snehu a ľadu, ktoré vám ukážu silu i tvorivý talent zimy. Mnoho deti aj dospelých má rado zázraky zimy a ak k ním patríte, určite si pozrite do snehu zabalené zábery, ktoré sme priložili nižšie. Horúce kakao, padajúce vločky, Vianoce za rohom a teplé papuče sú vždy čistá radosť, resp. dokážu navodiť atmosféru teplého a milujúceho domova. Ale pre niektorých ľudí je zima predsa len synonymom pre depresívne počasie. Ak patríte medzi nich a snehové vločky či ľad vám radosť nerobia možno vás presvedčia tieto fotografie a zmeníte názor !

Perfektné kreslo z ľadu

1 70

Riadna zima

2 65

Prírodné dvere v batožinovom priestore

3 48

Žiadna cesta von

4 50

Okno nie je potrebné

5 49

Nuž, z tohto domu tak skoro ľudia nevýjdu

6 45

Koľko snehu asi muselo napadnúť, aby ste z neho postavili takýto kaštieľ?

7 45

Len či to tá strecha vydrží

8 38

Metla jednoducho primrzla

9 32

Na basketbal je príliš zima

10 30

Sneh vo Švédsku v lete

11 27

Tam by ste si asi nesadli

12 22

Zdroj

Foto: Brightside

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.