Spiatočné letenky do Paríža v júni iba za 59€!

377

Kto by nechcel navštíviť jedno z najkrajších miest na svete? Paríž je hlavné mesto Francúzska a neustále tam mieri stále viac turistov. Patrí tiež medzi najromantickejšie miesta na svete.

Foto od Daxis

Máte možnosť odletieť do Paríža spoločnosťou Ryanair za cenu spiatočnej letenky iba 59€! Poletíte priamo z Bratislavy na letisko Paris Beauvais. Viac sa dozviete na stránke Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 19.6.-30.6.2018. Let trvá okolo 2 hodín.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo Paríž?

– Veľká časť mesta je zapísaná v zozname UNESCO.

– Niet nad príjemné raňajky v kaviarni – dobrú kávu s čerstvým croissantom si vychutnáte na ulici v ktorejkoľvek kaviarni.

– Eiffelová veža – nenechajte si ujsť najtypickejšiu francúzsku pamiatku so všetkým čo k nej patrí. Z jej úplného vrcholu si vychutnáte výhľad na celé okolie.

– Luxemburská záhrada – okrem múzeí, ktorých je v Paríži neúrekom, dobre padne posedieť si niekde v pokoji prírody. Vo veľkom parku s rozlohou 224-tisíc štvorcových metrov za Luxemburským palácom, si vychutnáte atmosféru Francúzska.

– Večerný výhľad z Trocadéra – Paríž večer ožíva v kluboch, reštauráciách i prechádzkach. Ak chcete vidieť vysvietený Paríž zvýšky, vyjdite večer na Trocadéro k Palais du Chaillot, kde sa nachádza múzeum námorníctva a múzeum človeka. Je na vyvýšenom mieste na pravom brehu Seiny oproti Eiffelovej veži.

Photo by edmondlafoto

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Pár tipov pred návštevou Paríža:

V prípade, že sa chystáte navštíviť toto francúzske mesto, neváhajte si prečítať nášho sprievodcu, ktorý vám môže pomôcť. Nájdete v ňom rôzne tipy a rady čo ochutnať, ako sa dobre ubytovať, čo určite vidieť alebo o doprave v Paríži. Toto a ešte o čosi viac nájdete na tomto odkaze.

paris fotografia
Photo by edmondlafoto

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre