Stará mama sa vzoprela normám, a hoci čelí kritike, naďalej láme stereotypy

1060

Jennifer Lynn, stará mama zo Spojených štátov, sa rozhodla vzoprieť očakávaniam a žiť život podľa seba. Ľudia totiž očakávajú, že vzhľadom na svoj vek a životné skúsenosti sa bude obliekať podľa istého zaužívaného vzorca. Ona však naďalej nosí obtiahnuté oblečenie a na sociálnych sieťach zverejňuje videá, ako tancuje.

ea392a5317b0585edcdbabf680.jpg
Zdroj: pixxarmomii/TikTok

Vďaka svojmu sebavedomiu a bezstarostnosti si získala viac než 700-tisíc fanúšikov, no našli sa medzi nimi aj neprajníci, ktorí jej životný štýl kritizujú.

7de8a458119f7046e9379d99ef.jpg
Zdroj: pixxarmomii/TikTok

Jennifer je na TikToku známa ako @pixxarmomii. Je hrdou matkou troch detí, z ktorých má každé už svoju vlastnú rodinu. Svoj vek však prijíma s gráciou a (nielen) na internete sa prejavuje mimoriadne sebavedomo. Napriek tomu však čelí kritike ľudí, ktorí dotieravo komentujú jej príspevky a spochybňujú ju.

6aabf051cc89677363ab81a77f.jpg
Zdroj: pixxarmomii/TikTok

Hoci si nachádza komentáre, aká je nechutná, nedovolí im zahanbiť ju a odpovedá im ďalším tanečným videom. Keď sa prezentujete na internete, môže byť náročné vyrovnať sa s kritikou. Jennifer to však dokázala a všetci by sme si z nej mali brať príklad!

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.