Staršia žena si sadla na kus ľadu, aby mala peknú fotografiu. Vtedy ešte netušila, že ju vlna unesie do mora

1696

Len nedávno sa stal jeden bizarný prípad. 24 ročná učiteľka angličtiny Catherine Strengová zdieľala na Twitteri fotografiu svojej babičky, ktorú zmietla vlna do mora. Spočiatku to vyzeralo ako celkom bezpečný nápad, no celá situácia sa zdramatizovala. Tento nezvyčajný príbeh teraz sleduje celý svet.

Foto od boredpanda

Starká pracuje v Južnej Kórei, no jej rodina býva v Texase. Spolu s rodinou sa vydali na Island kvôli tomu, že si chceli pozrieť tamojšiu prírodu, krásnu scenériu a zažiť ju tak na vlastnej koži. Daná situácia sa odohrala v lagúne Jökulsárlón, ktorá sa nachádza v juhovýchodnej časti Islandu.

Foto od boredpanda

Babička videla veľký ľadovec v tvare trónu a rozhodla sa túto skvelú fotografickú príležitosť využiť. Sadla si tam a o záber požiadala svojho syna. „Sadla si na kus ľadu a vlna ju odtiahla do mora, hojdala ju zo strany na stranu,“ povedal syn ženy. Zostala však na ľadovej stoličke a nezostúpila do studenej vody islandského mora. Našťastie bol neďaleko licencovaný kapitán a záchranca, ktorý so záchrannou akciou neváhal. Skočil za ňou do vody a vytiahol ju až na breh. Teraz sa už na tomto incidente babička spolu s rodinou zabávajú.

Foto od boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre