Stratil manželku. Snaží sa s tým vysporiadať úžasným a dojemným spôsobom

715

Vedenie denníka sa považuje za akúsi terapiu. Niektorí si takto každý deň zaznamenávajú svoje myšlienky či priebeh celého dňa a častokrát im to pomáha usporiadať si svoje myšlienky aj emócie. Tento príbeh však nemá šťastný koniec.

Bývalý ilustrátor spoločnosti Disney, Gary Andrews si začal takýto denník viesť vo svojich 54 rokoch. V denníku dokumentoval ich každodenný šťastný rodinný život so svojou ženou a deťmi. No všetko sa mu jedného dňa otočilo na ruby.

Zatiaľ čo on bol na pracovnej ceste do Kanady, manželka Joy ochorela na obyčajnú chrípku. No neskôr bolo zrejmé, že je to oveľa vážnejšie a Gary sa už manželky nedočkal. Veľmi sa domov ponáhľal, no po príchode sa dozvedel zničujúcu správu: Joy zomrela. Gary sa z toho nevedel dlho spamätať a rozmýšľal, čo by mu pomohlo pozbierať sa. Rozhodol sa vyliať svoje emócie tým, že si kreslil a zapisoval do zápisníka. „Plakal som tak ťažko, že bolo ťažké udržať koncentráciu pri tejto činnosti. Kreslil som cez slzy, „povedal Daily Mail. „Joy bola mojou dušou 19 rokov. Bola krásna, milá, veľkorysá a zábavná. Všetko sme robili spoločne. Keď som ju stratil, cítil som, že polovica zo mňa odišla. “

Gary v tom pokračoval a pomáhalo mu to pomaly sa vysporiadať s ťažkou stratou. Pozrite si nasledujúce útržky z jeho dojemného denníka.

Gary s manželkou Joy:

Photo by boredpanda

Už je to 6 mesiacov. Je ťažké uveriť tomu, čo sa stalo. Chcel som ti ešte toľko toho povedať.

Photo by boredpanda

Báseň pre mamu: ruže sú červené, fialky sú modré. Prajem si, aby si nebola mŕtva. A čo ty?

Photo by boredpanda

Viem, že by som mal ísť do postele…No je to najprázdnejšie miesto na svete.

Photo by boredpanda

Nádherný deň. Mnoho veci sa udialo. Cítim sa dobre…neskôr náhly a ohromný smútok. Je to ako začarovaný kruh.

Photo by boredpanda

Chýba mi mama.

Photo by boredpanda

Navždy osamelí. Navždy nám budeš chýbať.

Photo by boredpanda

Dnes bol dobrý deň. Lily dostala cenu od riaditeľa. V práci bolo dobre, smial som sa. Pozeral som video s tebou a smial som sa cez slzy. Cítil som, že ma vedieš.

Photo by boredpanda

Pohovka je veľká a prázdna.

Photo by boredpanda

Navždy ťa budeme ľúbiť.

Photo by boredpanda

Medzinárodný deň žien: dnes oslavujeme silné a výnimočné ženy. Existuje iba jedna osoba, ktorú som pri dnešnej príležitosti nakreslil. Milujem ťa a chýbaš nám.

Photo by boredpanda

Jazda na horskej dráhe: v jednom momente smiech na vtipných účesoch…neskôr plač na gauči. Zvykám si na to.

Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

 

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre