Takéto kamarátstvo medzi čmeliakom a ženou, ktorá ho zachránila sa nevidí každý deň

1349

Minulú jar Fiona Presly, asistentka v škótskej knižnici z Inverness narazila na niečo zvláštne. Pri starostlivosti o jej záhradu si všimla čmeliaka, ktorý sa plazí. Najviac ju ale prekvapilo, že nemal žiadne krídla. Hmyz mal veľmi malé šance na prežitie, ale táto milostivá žena sa odhodlala zachrániť ho.

Fiona vytvorila uzavretú mini záhradu pre bezmocné zviera a ošetrila s cukrovou vodou. Čoskoro sa medzi nimi rozvinulo pekné priateľstvo. Zakaždým, keď sa Fiona zastavila pri záhrade, objavil sa pri nej tento malý priateľ, aby ju pozdravil.

Čmeliak má priemernú životnosť len 18 týždňov, ale Fiona sa starala o svojho nového priateľa tak dobre, že žil dlhšie. Bohužiaľ, priateľstvo nemohlo trvať večne, pretože čmeliak nakoniec zomrel.

Pozrite si fotografie, ktoré dokazujú, že vzniklo medzi nimi ozajstné priateľstvo.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre