Takto lojálne dokážu byť azda iba psíky. Pozrite sa ako fenka čakala na svojho pána, kým sa nevráti z nemocnice

1512

To, že sú psíky mimoriadne lojálne k majiteľom, už určite viete. A ak nie, tak dnes to uvidíte v plnej kráse. Srdcervúce obrázky obehli celý svet a ukazujú mimoriadne lojálnu a smutne vyzerajúcu fenku, ktorá čaká na svojho pána, kým sa vráti z nemocnice domov.

Katie Snyder poslala svoju fenku Leiu ešte v apríli k svojmu otcovi, aby mu dočasne robila spoločnosť. No nikdy nečakala, že medzi párom vznikne až takéto silné puto. Katie popisuje Leiu ako veľmi nezávislú fenku, ale tieto fotografie ukazujú štvornohú priateľku v jej jemnejšej stránke. Katie síce vedela, že Leia a jej otec sa mali spolu dobre, no silu ich vzťahu si naplno uvedomila až po tom, čo videla reakciu zvieratka na to, keď otec neprišiel jednu noc domov.

Katiini rodičia oslavovali 40. výročie, no jej otec ochorel a musel byť prevezený do nemocnice. Následne si ho tam nechali cez noc a kvôli prebiehajúcej pandémii nemohla zostať jeho manželka pri ňom, preto sa sama vrátila domov k Leii. Fenke sa to však nepozdávalo a zničená sedela pri dverách, pričom čakala na svojho pána. Našťastie sa nasledujúci deň vrátil domov a Leia sa tak dočkala. Fenka mala spočiatku zostať u rodičov Katie iba dočasne, avšak potom, čo žena videla, ako vzťah medzi jej otcom a fenkou kvitne, tak sa rozhodla, že u nich Leia zostane natrvalo.

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre