Talentovaná 16 ročná umelkyňa pretvára svoje sny do nádherných obrazov

1367

Zrejme je tažké uveriť, že nasledujúce obrazy sú dielom len 16 ročnej umelkyne menom Dimitra Milan, ktorá sa venuje maľovaniu len 4 roky.  Dimitra je dcérou dvoch umelcov, ktorí vzbudili jej vášeň k umeniu už vo veľmi mladom veku.  Dokonca sa rozhodla pre domáce vzdelávanie aby mohla pracovať na svojich obrazoch . Dnes je profesionálnou umelkyňou a prezrádza jeden z najdôležitejších tajomstiev úspechu  v umení, ktoré ju naučili jej rodičia: “ Naučili ma, že nie vždy musí byť človek v nálade a chcieť maľovať  ale proste maľuje . Každý deň 8-9 hodín denne tak ako v každej inej práci . Tak ako každá iná kariéra, vyžaduje si to tvrdú prácu , vášeň a oddanosť . Neboli to iba prázdne slová, rodičia mi ich na sebe demonštrovali.“ Povedala pre web MyModernMet

Informácie a zdroje: dimitramilan.com | Facebook | Instagram (h/t: mymodernmet)

1

2

3

 

4

 

5

6

7

8

 

9

 

10

11

12

13

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre