Táto 87-ročná babička vytvára neuveriteľné obrázky v programe MS Paint

1657

Niektoré babičky trávia svoj čas na záhrade, niektoré pletením, ale táto 87-ročná Concha Garcia Zaera má koníček, ktorý je veľmi neobvyklý. Kreslí a používa na to len MS Paint. Tento program objavila po tom, čo jej vlastné deti zaobstarali počítač.

„Môj manžel bol chorý a musela som sa o neho starať, takže som na počítači nemohla byť veľmi často. Začala som maľovať malé veci: najprv som nakreslila dom, ďalší deň som pridal horu a takto to pokračovalo. Krok za krokom som pridávala detaily a nakoniec z toho vznikla veľmi pekná vec.“

„Nemám vôbec žiadnu predstavivosť, takže sa inšpirujem pohľadnicami, ktoré mi poslal môj manžel alebo kresbami, ktoré nájdem a páčia sa mi.“ Zaera pracuje na jednej veci asi dva týždne a intenzívne sa zameriava na detaily.

Tieto svoje majstrovské diela zverejnila na Facebooku, ale jedna z jej vnučiek jej povedala, že by mala začať používať instagram. 9. marca mala okolo 300 sledovateľov. Od tohto príspevku ju sleduje už viac ako 123 000 ľudí. „Nerozumiem veľmi dobre, prečo moje kresby priťahujú takú pozornosť. Myslím si, že sú to veľmi jednoduché veci.“

Nájdete ju na instagrame pod menom conchagzaera. Pozrite sa na jej prácu.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre