Táto nádherná mačka sa narodila s jedným nedostatkom, a síce, že je takmer úplne slepá

1156

Nie každý ma to šťastie byť zdravý. A platí to aj medzi zvieratami. Merlin je krásna mačka z Kanady, ktorá má však tak trochu inú tvár, ako ostatné. S mliečne modrými očami a luxusnou tmavošedou srsťou vyzerá ako taká plyšová hračka. Merlin sa teraz stala na internete veľmi slávnou a získala si mnoho fanúšikov. Vďaka svojim majiteľom, ktorí sú umelci, si žije ako v bavlnke.

Pár si ju vzal z útulku nachádzajúcom sa v Tennessee. Merlin je vzácnou zmesou Munchkin a perzskej mačky. Má však jeden obrovský handicap, a síce, že je takmer úplne slepá. Niekedy jej s pohybom a orientáciou musia pomáhať aj jej majitelia.

Pozrite si zábery tohto jedinečného stvorenia:

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre