Táto spoločnosť necháva deti navrhovať si vlastné oblečenie

381

Jedného dňa prišla mamička dvoch detí na brilantnú myšlienku, ušiť dcére šaty presne podľa jej predstáv. Tieto šaty sa stali hitom medzi ich kamarátmi a spolužiakmi a tak sa Jamie Newbeery rozhodla urobiť z toho biznis.

S názvom „Picture This“ dáva Jamie deťom možnosť premeniť ich kresby na oblečenie, ktoré môžu skutočne nosiť. Momentálne majú v ponuke iba šaty ale čoskoro sa chystajú sortiment rozšíriť. Majú jednoduchý systém, kde si na ich webstránke vyberiete veľkosť a vytlačíte šablónu na kreslenie. Potom necháte svoju dcérku vymaľovať šablónu presne podľa jej predstáv a zašlete výsledok spať. O 2 týždne máte šaty doma a dcéra sa môže stať školskou celebritou.

vlastne oblecenie1

 

vlastne oblecenie2

 

vlastne oblecenie3

 

vlastne oblecenie4

 

vlastne oblecenie5

 

vlastne oblecenie6

 

vlastne oblecenie7

 

zdroj:picturethisclothing.com (h/t: babble)

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre