Táto spoločnosť opravuje cesty po celom USA a dôvod vás naozaj prekvapí

810

Výmole na cestách sú stále veľkým nepriateľom. Nielenže poškodia vaše auto, ale môžu vám zničiť aj večeru. Predstavte si, že akurát vojdete do diery na ceste s čerstvou pizzou na sedadle spolujazdca. A toto sa teraz snaží vyriešiť jedna „pizza“ firma, ktorá sa rozhodla opravovať takéto výmole. Pretože veľmi dobre pozná pocit, ktorý máta ľudí pri jazde po nerovnej ceste.

Domino pizza preto spustila kampaň „Dláždenie pre pizzu“. Pomáhajú opraviť cesty v mestách po celom USA. A najlepšie je, že nemusíte byť ani milovníkom pizze, aby ste profitovali z tohto úsilia, pretože to pomáha všetkým. A pozrite sa, aké poznávacie znamenie nechávajú po oprave cestnej komunikácie alebo výmolu.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre