Tehotná matka zostala v šoku po tom, ako zbadala ultrazvukový záber svojej maličkej dcéry

2018

Ultrazvukové snímky dieťaťa zvyknú prekvapiť. Väčšinou ide o roztomilé zábery, z ktorých sa rodičia nesmierne tešia, no nie vždy tomu tak je. Jednu mamičku takýto záber nesmierne prekvapil a naozaj sa niet čomu čudovať, prekvapil by dozaista každého.

Matka reagovala veľmi impulzívne a trochu sa aj zľakla. Pri pohľade na fotografiu z ultrazvuku pochopíte prečo. Iyanna Carringtonová z Richmondu, USA, sa tešila, že sa konečne dozvie pohlavie svojho dieťaťa, no tento veľký deň sa zmenil na trochu strašidelný zážitok, o ktorom ani len nesnívala. „Nikdy som nič také nevidela. Toto diabolské dieťa už teraz nesmierne milujem. Chcela som zistiť, či to bude chlapec alebo dievča. Sestra mi potvrdila, že ide o dievčatko. V istej chvíli sa zatvárila tak, že vyzerala naozaj strašidelne. Povedala som lekárke, že vyzerá ako duch. Doktorka iba povedala: „Áno, to nie je až také nezvyčajné. No skutočne vyzerala šialene,“ povedala matka.

Vľavo je spomínaný strašidelný záber, vpravo je už klasický záber dievčatka:

Neskôr táto budúca mamička zdieľala fotografiu na Facebooku, aby sa s ňou podelila s ostatnými. Mnohí reagovali tak, že ani neveria ttejto fotografii, písali, že to musí byť iba podvrh.

Bez ohľadu na skutočnosť, že dieťa urobilo takýto desivý prvý dojem, Iyanna a otec Raleek povedali, že ich malé dieťatko je skutočne krásne. „Väčšina detí sa schováva pred kamerou. Pozerala sa priamo na mňa a trochu ma vydesila, pretože miestnosť bola dosť tmavá. Neviem, prečo vyzerala takto. Niektorí ľudia z internetu si mysleli, že je to falošný záber, no naozaj ide o moje dieťa. Na druhom obrázku už môžete vidieť jej malý nos a skutočnú krásu,“ dodala šťastná mamička.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre