Tento chlapík použil svoju horúcu kávu na to, aby zachránil tri mačiatka, ktoré primrzli k ľadu

587

Kanadský ropný pracovník zachránil tri mačiatka veľmi nezvyčajným spôsobom, no zároveň sa dá povedať, že jediným, ktorý bol v danej chvíli možný. Mačiatkam primrzli chvosty k ľadu a chlapík urobil to najlepšie, čo mohol – na dané miesto vylial svoju zvyšnú horúcu kávu, aby zachránil tieto zvieratká zo zajatia ľadu.

83805305 10221488653505926 6551527020075941888 n
Foto od Facebook

Kendall Diwisch vykonával rutinné kontroly ropných vrtov v Daytonskom údolí v Edmontone, keď zbadal niečo na snehu. Pri podrobnejšej kontrole bol šokovaný zistením, že ide o trojicu vystrašených mačiatok, ktorých chvosty boli primrznuté k zemi. Kendall rýchlo vytiahol šálku kávy z auta a pomocou nej sa mu podarilo dostatočne rozpustiť ľad okolo chvostov mačiatok. Potom, čo sa mu misia vydarila zobral mačiatka so sebou, aby sa o nich postaral.

Kendall potom zverejnil fotografie a videá svojej dômyselnej záchrannej misie na Facebooku v nádeji, že nájde pre mačiatka rodinu, ktorá by sa o ne postarala. „Vzal som ich domov. Vyzerajú zdravo a priateľsky. Ak niekto z vás hľadá nový prírastok do svojej rodiny, dajte vedieť, pretože budú potrebovať novú rodinu. Každá z nich podstúpila odčervenie,“ napísal pod svoj príspevok. Od uverejnenia príspevku na sociálnej sieti má toto video už viac ako pol milióna zhliadnutí. A nielen to, zdá sa, že relatívne rýchlo našiel rodinu, ktorá sa o všetky tri mačky postará. „Všetci traja malí nezbedníci dnes odišli do svojho nového domova. Skvelé je, že ostali spolu,“ napísal Kendall. „Všetky tri mačiatka jedia, pijú a sú veľmi energické,“ dodal na záver.

Pozrite si video z tejto záchrannej akcie:

 

 

Zdroj

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.