Tento chlapík vyhral 4 lotérie a víťazné čísla sa mu prisnili v jeho sne

7995

Každý z nás máva sny. Niekedy lepšie inokedy horšie. Ale taký sen, ako mal tento chlapík nemá veľa ľudí. No každý jeden z nás by si to určite prial. Veď kto z nás nesníva o výhre obrovskej sume peňazí?

No koľkí z nás dokážu skutočne vidieť víťazné čísla vo svojom sne?
Victor Amole to dokázal. Podľa WTTG tento počítačový programátor a obývateľ Virgínie si kúpil štyri lístky štátnej lotériovej hry „Cash 5“. Rozhodol sa dať rovnaké čísla na všetky štyri lístky: 3-10-17-26-32.

 lottery fotografia
Foto od newkemall

Je zrejmé, že tieto čísla sa mu prisnili. Aj keď to znie neuveriteľne, je to naozaj tak. Virginskej lotérii povedal, že hneď vedel, že musí staviť na tento sen pretože „nikdy predtým som takýto sen nemal“.

Hoci to bol riskantný krok, nákup štyroch lístkov sa naozaj vyplatil: keďže každý lístok mal hodnotu 100 000 dolárov. Amole nakoniec vyhral všetko a odišiel so 400 000 dolármi.

Toto víťazstvo je také zriedkavé, že je ťažké opísať Victorov sen ako len zvláštnu náhodu. WTTG neskôr hovorilo s Amole o celej tejto kuriozite aj o tom, ako plánuje využiť svoje vyhraté peniaze.

Zdroj: goodnewsnetwork

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre