Tento psík dostáva týždenné vreckové vo výške 5 libier a investuje ich kde si zmyslí

545

Viete si predstaviť, žeby ste dali svojmu psovi peniaze? Zahrabal by ich alebo rozkúsal? Možno by ale s nimi hospodáril sám, ako tento múdry jedinec. Grant Ellis začal jedného dňa dávať svojmu miláčikovi vreckové. Znie to možno trochu zvláštne, no je to pravda. Každý týždeň dostane tento domáci maznáčik 5 libier spolu s vlastnou peňaženkou. A je na ňom, ako ich využije.

2 50

42-ročný majiteľ psa sa minulý rok v decembri rozhodol, že takúto odmenu bude dávať svojmu psíkovi po zvláštnej situácii. Pes menom Bracken totiž nechcel pustiť z papule jeho peňaženku. Frustrovaný majiteľ zo žartu podplatil Brackena bankovku, pričom ani nečakal, že to zaberie. Zabralo a od tej chvíle Grant sľúbil, že bude trojročnému psovi dávať peniaze každý piatok. Múdry Bracken využíva peniaze na všeličo, od kúpi plyšových hračiek až po uhradenie nákladov na plavecké kurzy.

1 52

Keď má našetrených dosť peňazí, tak Grant a jeho manželka Cheryl ho vezmú do obchodov, kde si vždy vyberie to, čo sám chce. Zoberie si to do papule a vyloží pri pokladníčke. „Všetci psy z tohto plemena musia mať niečo v ústach, či už je to ponožka alebo pár nohavíc a Bracken nie je výnimkou,“ povedal majiteľ. Bracken je s nimi už odkedy bol šteniatkom a tento pár ho má miesto dieťaťa. Grant povedal, že minul už 4 000 libier na výrobu záhradných atrakcií pre psov. Tento psík sa s milujúcimi majiteľmi určite nenudí.

Zdroj

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.