Tento robotník má obrovský problém kdekoľvek ísť, mýlia si ho totiž s Bradom Pittom

8923

Dozaista existujú horšie veci ako to, že si vás niekto mýli s niekým veľmi slávnym. To bez ďalších debát a pochýb. Avšak, až do chvíle, kým to nezažijete na vlastnej koži, tak dovtedy nezistíte, aké to môže byť nepríjemné. Svoje by vám o tom vedel rozprávať tento robotník pracujúci na stavbe – Nathan Meads z Oxfordu. Na druhej strane to však prinieslo do jeho života aj zopár pozitív. Hovorí sa, že každý má vo svete dvojníka, no len zriedkakedy ho spoznáte.

Toto je Nathan:

Tento muž povedal, že za posledných 10 rokov si ho neustále mýlia s Bradom Pittom a zašlo to až tak ďaleko, že niekedy je pre neho nesmierne ťažké pohnúť sa z domu. „Nemôžem nikam ísť. Nemôžem ísť do obchodov, vidím ich za pultom ako sa pozerajú a myslia si že, som Brad Pitt,“ povedal Nathan. Aj keď tvrdí, že on podobnosť nevidí, tak ľudia to vidia inak. Za tých pár rokov k nemu prišli už tisíce ľudí a každý deň dostáva na sociálnych sieťach desiatky správ. „Nie som jedným z tých chlapcov, ktorí si o sebe myslia, že naozaj dobre vyzerajú. Mal som pomerne málo priateliek a nikdy som si nemyslel, že som ten, ktorého všetci milujú.“

Napriek neustálej pozornosti trvá na tom, že je šťastný, pokiaľ sú šťastní aj iní ľudia. A to aj napriek tomu, že jeho popularita spôsobila problémy s jeho vzťahom s matkou jeho dieťaťa. „Nenávidela to, že sme nemohli ísť nikam bez pozornosti dievčat, ktoré prišli ku mne a požiadali ma o fotografie,“ povedal muž. Má to však aj svoje svetlé body, minimálne ten, že vďaka popularite si našiel svoju súčasnú priateľku, a to prostredníctvom sociálnych sieti. Manažérka jaslí Adiel sa vyjadrila, že svojho priateľa miluje. A aj napriek tomu, že sa zúčastňuje rôznych stretnutí a zastavujú sa pri ňom ženy, ona trvá na tom, že nikdy nebude žiarliť. „Nathan sa tomu smeje rovnako ako aj ja. Je len škoda, že nevyzerám ako Angelina Jolie!“ dodala s úsmevom.

A toto je Brad Pitt:

Od nadšených fanúšikov si užil toľko pozornosti, že teraz už dokonca odpovedá na meno Brad. Jeho kolegovia ho nevolajú Nathan, ale Brad. Za posledné dva roky sa mu dostalo toľko slávy, že dokonca bol pozvaný na rôzne udalosti, ako je napríklad spustenie nočného klubu futbalistu Ria Ferdinanda v Manchestri, rôzne filmové premiéry a ocitol sa aj medzi celebritami. Za ten čas sa už objavil napríklad vo viacerých televíznych šou. Nathan je za svoje „brigády“, ktoré vykonáva popri jeho zamestnaniu platený. Tak vidíte, že aj výzor vám dokáže zarobiť nemalé peniaze. Podobnosť medzi ním a Bradom je nepriehľadnuteľná.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre