Tento rozkošný 4-mesačný chlapček je obdarený mimoriadne dlhými a hustými vlasmi

1273

Väčšina detí sa rodí s jemnými alebo žiadnymi vláskami. No sú aj také, ktoré majú od narodenia hlavu plnú hustých vlasov a rovnako tomu je aj v prípade chlapčeka menom Boston. Narodil sa v Austrálii v decembri 2018, čiže má len štyri mesiace a už teraz si získava srdcia ľudí vďaka svojmu účesu.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Tara Simichová, matka dvoch detí, tvrdí, že takouto bohatou „hrivou“ obdarený chlapček budí obrovskú pozornosť všade tak, kam príde. „Väčšinou sú ľudia v úplnom šoku, pretože je taký malý, že neveria, že vlasy sú skutočne jeho. No je to tak,“ povedala matka. Ako tvrdí hrdá matka, Boston tieto husté a objemné vlasy mal po kom zdediť, a to po svojom otcovi.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zaujímavý je tiež fakt, že pálenie záhy počas tehotenstva môže predpovedať to, či vaše dieťa bude obdarené takýmito mimoriadnými vlasmi. Budúce matky sú dokonca často povzbudzované k tomu, aby jedli ananás, ktorý zmierňuje pálenie záhy. Vcelku oveľa bežnejším javom je, ak je dieťa po narodení pokryté tenkou vrstvou chĺpkov. Ide o mäkké vlásky nazývané lanugo a sú určené na to, aby udržovali plod v maternici v teple. Postupne však toto ochlpenie bábätka stratia.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre