Tento skvelý poštár si oblieka vtipné kostýmy, aby rozveselil ľudí v týchto pochmúrnejších časoch

518

Tí, ktorí sa správajú zodpovedne a trávia svoj čas doma, tak poštár je často možno jedinou osobou, ktorú okrem svojej rodiny vidia takmer každý deň. Aj preto sa poštár zo Spojeného kráľovstva rozhodol, že bude ľuďom spestrovať tieto málo veselé dni. Jon Matson však posunul svoje zamestnanie na úplne inú úroveň a je veselou ozdobou týchto dní vďaka jeho vtipným kostýmom.

39-ročný chlapík doručuje ľuďom poštu v oblasti Boldon. Nebojí sa experimentovať a oblieka na seba naozaj rôzne kostýmy, pričom mal na sebe už aj ženské kostýmy. K svojej zaujímavej aktivite sa vyjadril takto: „Momentálne sú všetci neistí a ja som často jediný človek mimo rodiny, ktorého vidia, tak prečo im nedávať dôvod na úsmev. Je naozaj pekné vidieť ľudí, ktorí sa na mňa chodia pozerať a privolávam im úsmev.“ Jeden z tamojších obyvateľov, Zoe Grant, povedal: „Som hrdý, že Jon je môj poštár a nemôžem sa dočkať, až uvidím jeho ďalší kostým. Jon posiela obyvateľom aj v týchto nepekných dňoch pozitívny odkaz.“


Pochopiteľne je, že v súčasnosti môže byť ťažké udržať si pozitívny postoj k životu, no potom sú tu takí ľudia ako Jon, ktorí zdvíhajú druhým náladu, čo im reálne dokáže pomôcť. Je ako také slnko dnešných dni, na ktoré sa mnoho ľudí úprimne teší.

 

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre