Tento skvelý psík sa zapísal do Guinessovej knihy rekordov pre najviac predvedených trikov za jednu minútu

283

To, že sú psy úžasnými stvoreniami, už vieme. No stále nás prekvapia niečim novým. Momentálne je jedným z najväčších hrdinov tento neuveriteľný psík, ktorý sa zapísal do Guinessovej knihy rekordov. Psí hrdina už síce predtým zapĺňal titulky novín o svojich skvelých zručnostiach, no teraz stanovil úžasný svetový rekord.

Photo by youtube

Psík Hero a jeho majiteľka, Sara Carsonová, práve zlomili Guinnessov svetový rekord pre najviac predvedených trikov počas jednej minúty. Podarilo sa im predviesť až 49 psích trikov za 60 sekúnd, čo je takmer dvojnásobok predchádzajúceho rekordu.

Sara pracuje so svojim psím spoločníkom od doby, kedy mal 4 mesiace. Teraz má 5 rokov a táto dvojica cestuje po celom svete, aby tak všade mohli preukázať svoje super zručnosti. Niektorí ich poznajú aj z americkej súťaže s názvom America got talent.

Photo by youtube
Photo by youtube

Ich kariéra je však čoraz viac pôsobivá. „Oni dvaja boli od samého začiatku najlepšími priateľmi, dokonca aj vtedy, keď Sarina rodina a priatelia ju v tejto kariére vôbec nepodporovali. Prijala ho v čase, keď naozaj potrebovala nádej a niekoho, kto by ju zachránil, a preto psík dostal meno Hero. Teraz po niekoľkých televíznych vystúpeniach, rastúcom počte fanúšikov a svetovom titule, majú obaja právo byť na seba veľmi hrdí,“ oznámila internetová stránka Guinness.

Pozrite si video, ako došlo k tomuto rekordu:

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre